Amerykańscy wystawcy na OutDoor Show 2011

Na zbliżających się wielkimi krokami targach OutDoor Show 2011 swoje najnowsze produkty zaprezentuje 43 wystawców zza oceanu. Wśród nich znajdują się marki doskonale znane na polskim rynku outdoorowym, jak i takie, które mogą być pewnym odkryciem. Przed spacerem po halach wystawowych warto przyjrzeć się im nieco bliżej. 

Lista wystawców ze Stanów Zjednoczonych:

  1. Albany International Corp. (PrimaLoft), www.primaloft.com, producent ociepliny do odzieży outdoorowej, odzieży wojskowej i myśliwskiej – A5-205
  2. Alite Designs, Inc., www.alitedesigns.com, producent sprzętu kampingowego, akcesoriów oraz outdoorowego sprzętu dla psów – n/a
  3. Bemis Associates Inc., www.bemisworldwide.com, producent taśm termoplastycznych, powłok, taśm przylepnych – A4-405
  4. Benchmade Knife Co., www.benchmade.com, producent noży, akcesoriów, odzieży, sprzętu górskiego i kampingowego – B1-409
  5. Bogs Footwear, www.bogsfootwear.com, producent obuwia wodoodpornego – A6-310
  6. Burlington Worldwide, www.burlington.com, producent włókien i tkanin, tkanin nieprzemakalnych, tkanin do śpiworów – A4-509
  7. Easton Technical Products, www.eastonarchery.com, producent sprzętu i akcesoriów myśliwskich – B4-503
  8. Emsco Group International, www.emscogroup.com, producent kajaków oraz sprzętu do sportów zimowych – B5-112
  9. eVent fabrics, www.eventfabrics.com, producent tkanin i materiałów stosowanych w odzieży i obuwiu – A6-411
  10. EVOLV Sports Designs, www.evolvesports.com, producent butów wspinaczkowych, odzieży i akcesoriów do wspinania – B2-218
  11. GE Energy Environmental Services, www.ge.com – A6-411
  12. Goal Zero LLC., www.goalzero.com, producent przenośnego zasilania do oświetlenia, instalacji, urządzeń oświetleniowych – B5-113, A1-103
  13. GoLite, LLC., www.golite.com, producent odzieży, plecaków, namiotów i śpiworów – B5-307
  14. Great Trango Holdings Inc., www.fastropedescender.com, producent lin – B3-200
  15. GSI Outdoors Inc., www.gsioutdoors.com, producent sprzętu do gotowania i akcesoriów kampingowych – B3-300
  16. Hydrapak, LLC, www.hydrapak.com, producent plecaków i akcesoriów do systemu hydracyjnego – B1-405
  17. Inside Outdoor Magazine (Beka Publishing), www.insideoutdoor.com, magazyn dla specjalistów branży outdoorowej – FO-109
  18. ITW Nexus Global, www.itwnexus.com, producent plastikowych klamr i dodatków odzieżowych – B1-102
  19. Jetboil Inc., www.jetboil.com, producent sprzętu do gotowania i akcesoriów – A3-312
  20. Kuhl Clothing, www.kuhl.com, producent odzieży outdoorowej – A4-202
  21. Leatherman Tool Group, Inc., www.leatherman.com, producent sprzętu survivalowego, noży, narzędzi i akcesoriów – B1-505
  22. Nalgene, www.nalgene-outdoor.com, producent butelek i pojemników na wodę – B3-504
  23. Nathan Performance Gear, www.nathansports.com, producent butelek na wodę, systemów do jej transportu i akcesoriów do biegania – B1-418, A1-213
  24. NEMO Equipment, Inc., www.nemoequipment.com, producent namiotów, mat i akcesoriów biwakowych – B3-311
  25. Nite Ize, Inc., www.niteize.com, producent akcesoriów do sprzętu górskiego i biwakowego, latarek, czołówek, zabawek dla psów – B1-424
  26. OluKai Inc., www.olukai.com, producent butów – A6-106
  27. Optimer Brands, www.drirelease.com, producent włókien i tkanin – A4-507
  28. Outdoor Research, www.outdoorresearch.com, producent odzieży, plecaków i śpiworów – A3-305
  29. Pacific Outdoor Equipment, www.pacoutdoor.com, producent mat, wodoszczelnych toreb, plecaków, sprzętu rowerowego – B1-411
  30. Penguin Brands, Inc., www.Penguinbrands.com, producent środków do ochrony obuwia i odzieży – B1-418
  31. Point 6, LLC, www.point6.com, producent wełnianych skarpet – B5-107
  32. Polartec, LLC, www.polartec.com, producent włókien i tkanin – A7-101
  33. Prana Living, LLC., www.prana.com, producent odzieży organicznej – B3-216
  34. Princeton Tec, www.princetontec.com, producent czołówek i sprzętu oświetleniowego – A3-306
  35. 35 Sciessent (Agon / Agon Active / Lava), www.sciessent.com, producent antyodorowych płynów i tkanin – B5-406
  36. Sherpani, www.sherpani.com, producent toreb – B5-106
  37. Steripen by Hyro-Photon Inc., www.steripen.com, producent sprzętu survivalowego i kampingowego – A3-309
  38. Sterling Rope Co., www.sterlingrope.com, producent sprzętu do wspinaczki i lin wspinaczkowych – B2-210
  39. Sure Foot Corporation, www.surefoot.net, producent wkładek do butów – n/a
  40. Thorlo Inc., www.thorlo.com, producent skarpet – B1-407
  41. Timbuk2 Designs, Inc., www.timbuk2.com, producent toreb, plecaków i akcesoriów ochronnych do sprzętu elektronicznego – B5-401
  42. Vasque Footwear, www.redwingshoe.com, producent obuwia – B2-501
  43. Western Mountaineering, www.westernmountaineering.com, producent puchowych śpiworów, puchowej odzieży i akcesoriów – A7-409 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 6 lat

    answer this topic. I had a dream to make my business, nevertheless I didn’t earn enough amount of money to do this. Thank God my close mate proposed to take the mortgage loans. Therefore I received the consolidation loans and realized my old dream.