Polscy wystawcy i przedstawiciele marek na targach OutDoor 2012

Prezentujemy kontakty do wystawców, agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor, którzy pojawią się na odbywających się w dniach od 12 do 15 lipca targach OutDoor Show 2012.

Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na wystawie w Monachium. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

OutDoor Show  (fot. Messe Friedrichshafen)OutDoor Show (fot. Messe Friedrichshafen)

WYSTAWCY

  • Fjord Nansen (Hala A5, stoisko 204b), Dariusz Staniszewski, kom. +48 502 387 739, email: darek@fjordnansen.pl
  • Milo (Hala B2, stoisko 107) Robert Polański, email: info@milo.pl
  • Pajak-Sport (Hala B5, stoisko 303D) Wojciech Kłapcia, kom. +48 607 426 607, email: sasq@pajaksport.pl

 

OutDoor Show 2011 (fot. Messe Friedrichshafen)OutDoor Show 2011 (fot. Messe Friedrichshafen)

PRZEDSTAWICIELE MAREK

  • Aku (Hala A6, stoisko 302) SmartWool (Hala B5, stoisko 203) czwartek-sobota Adam Zych, kom. 606 220 242, email: adam@ravenoutdoor.com
  • Arc’teryx (Hala B2, stoisko 300), Bergans of Norway (Hala A5, stoisko 301), Five Ten (Hala B2, stoisko 401), Nalgene (Hala B3, stoisko 510), Stanley (Hala B1, stoisko 404) czwartek – niedziela, Maciej Czajkowski, kom. +48 666359906, maciej.czajkowski@mjsport.pl, Paweł Mielcarek, kom. +48 698933944, pawel.mielcarek@mjsport.pl
  • Berghaus (Hala A5, stoisko 201) czwartek-piątek Paweł Surma, kom. +48 605 459 220, email: pawel.surma@fordex.pl
  • Black Diamond (Hala B2, stoisko 400) czwartek-sobota Bartłomiej Klocek, kom. +48 692 894 131, email: bartek@ravenoutdoor.com
  • Care Plus (Hala B4, stoisko 201) piątek-sobota Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl
  • CAMP (Hala B2, stoisko 504), Gregory (Hala B2, stoisko 504) Rock Empire (Hala B2, stoisko 201), piątek-niedziela, Marcin Męczyński, kom. 600 21 36 11, email: biuro@namaste.pl
  • Cocoon, Traveler’s Tree (Hala A3, stoisko 203) piątek-sobota Magdalena Chałka, kom. +48 501 76 76 24, email: biuro@cocoon.com.pl
  • Fjällräven, Hanwag, Brunton, Primus (Hala A5, Stoisko 200) Tatonka (Hala A1, Stoisko 200) czwartek-sobota Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, email: m.henschke@hbmm.pl Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, email: j.rymowicz@hbmm.pl
  • Hi-Tec (Hala A7, stoisko 314) Iguana (Hala A4, stoisko 102) czwartek-sobota Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl 
  • Klättermusen (Hala A5, stoisko 302) czwartek-piątek Przemysław Olma, kom. +48 509 940 228, email: klattermusen@robinson.pl
  • Marmot (Hala B4, stoisko 100) czwartek-sobota Bartłomiej Klocek, kom. +48 692 894 131, email: bartek@ravenoutdoor.com
  • Marsupio (Hala B5, stoisko 107) czwartek-piątek Kuba Kasperczyk, kom. +48 515169788, email: marsupio@robinson.pl
  • Patagonia (Hala B2, stoisko 200) czwartek-sobota Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com
  • Polartec, LLC (Hala A7, stoisko 201) czwartek-niedziela Anna Zygan, kom. +48 606 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com
  • Shöffel (Hala A3, stoisko 300) piątek-sobota Leszek Stelmach, kom. +48 602 398 304, e-mail: leszek@sportteam.com.pl
  • Ternua (Hala B5, stoisko 102) czwartek-piątek Katarzyna Tomasik, kom. +48 502 405 969, email: ktomasik@negrasport.com
  • W.L.Gore (Hala A6, stoisko 500) czwartek-niedziela Bartosz Lassak, kom. +48 601 388120, email: blassak@wlgore.com czwartek-sobota Jakub Dyrlico, kom. 48 667 848 660, e-mail: jdyrlico@wlgore.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0