Polscy przedstawiciele marek na targach ISPO MUNICH 2016 – lista zaktualizowana

Przedstawimy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor. Podajemy również dni targowe, podczas których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

4outdoor Biznes Magazyn

niedziela-wtorek

Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl

Piotr Turkot, kom. + 48 600 356 626, email: pt@4outdoor.pl

ALPINE PRO (Hala B2, stoisko 309)  

niedziela-poniedziałek

Marek Borowiecki, kom. + 48 512 021 149, email: marek.borowiecki@alpinepro.pl

Arc’teryx (Hala A3, stoisko 306)

niedziela-wtorek

Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl

Paweł Mielcarek, kom. +48 698 933 944, email: pawel@sportimi.pl

Bergans of Norway (Hala A2, stoisko 102)

niedziela-poniedziałek

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: office@mjsport.pl

Black Diamond (Hala A3, stoisko 206)

Diamir (Hala A3, stoisko 322)

Gregory (Hala A1, stoisko 404)

niedziela-środa

Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: info@cragsport.pl

C.A.M.P. (Hala A3, stoisko 508)

Boreal

poniedziałek-środa

Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl

Columbia (Hala A1, stoisko 306)

Sorel (Hala A1, stoisko 304)

niedziela-środa

Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

CRAFT (Hala B3, stoisko 402)

Schoffel (Hala A1, stoisko 502)

poniedziałek-wtorek

Jola Kurek, kom. +48 600 322 305, email: jola@sportteam.com.pl

Leszek Stelmach, kom. +48 602 398 304, enail: leszek@sportteam.com.pl

Deuter (Hala A3, stoisko 200)

La Sportiva (Hala A3, stoisko 204)

Ortovox (Hala A3, stoisko 222)

niedziela-środa

Blanka Jarońska, kom. 604 082 609, e-mial: blanka.jaronska@bakosport.pl

proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania

Dynafit (Hala A3, stoisko 406)

niedziela-wtorek (do godz. 13) 

Piotr Gąsiorowski, kom. +48 534 411 040, email: piotr.gasiorowski@dynafit.com

Fjällräven, Hanwag, Primus, Brunton (Hala A2, stoisko 202)

Tatonka (Hala A2, stoisko 408)

niedziela-wtorek

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, j.rymowicz@hbmm.pl

Fjord Nansen

poniedziałek-wtorek

Bartłomiej Karpiński, kom. +48 506 638 865, email: sales@fjordnansen.pl

Helly Hansen (Hala A1, stoisko 208)

poniedziałek-wtorek

Wojciech Jastrzębski, kom. +48 602 211 766, email: wojciech.jastrzebski@hellyhansen.com

Hi-Tec (Hala A1, stoisko 308)

niedziela-środa

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

Icepeak (Hala B2, stoisko 202)

Colmar, Elbrus, Martes

spotkania po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

niedziela-środa

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

Gabriela Wnętrzak, kom. +48 571 445 624

Jack Wolfskin (Hala A1, stoisko 302 i 402)

niedziela-środa

Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl

Adam Balion, kom.+48 513 179 049 , e-mail: Adam.Balion@fam.gda.pl

Marmot (Hala A2, stoisko 302), Patagonia (Hala A6, stoisko 201), AKU (Hala A2, stoisko 300), Katadyn (Hala A2, stoisko 338), Kamik, Mission

poniedziałek-wtorek

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

Meindl (Hala A3, stoisko 202)

Reusch (Hala B3, stoisko 408)

poniedziałek-wtorek

Łukasz Hola, kom. +48 665 307 020, email: l.hola@larix.com.pl

Odlo (Hala B3, stoisko 302)

Killtec (Hala B2, stoisko 207)

poniedziałek-wtorek

Wojtek Topiłko, tel. +48 697 898 886, w.topilko@larix.com.pl

POMOCA (Hala A3, stoisko 402)

niedziela-wtorek (do godz. 13) 

Piotr Gąsiorowski, tel. +48 534 411 040, email: piotr.gasiorowski@dynafit.com

Polartec, LLC (Hala B5, stoisko 510)

niedziela-środa

Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, email: Zygana@polartec.com

Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO

sobota-środa

Agata Białek, kom. +48 537 884 969 email: bialek@ispo.com

PrimaLoft (Hala A2, stoisko 304)

niedziela-środa

Bartosz Lassak, kom. +48 601388120, email: Bartosz.Lassak@primaloft.com

Rab (Hala A1, stoisko 212)

niedziela-poniedziałek

Paweł Surma, kom. +48 667 970 953, pawel.surma@ski-system.pl

Racer (Hala B3, stoisko 313)

poniedziałek-wtorek

Bartłomiej Sirko, kom. +48 608427709, email: bsirko@racergloves.com 

Rock Empire (Hala A3, stoisko 533)

poniedziałek-środa

Marcin Męczyński, kom. +48 600 21 36 11, email: marcin@namaste.pl

Salewa (Hala A3, stoisko 402)

niedziela-środa

Grzegorz Hajny, kom. +48 500 118 675, email: grzegorz.hajny@salewa.com

The North Face (Hala A1, stoisko 202)

niedziela-wtorek

Grzegorz Rzentkowski, kom. + 48 600 374 002, email: Grzegorz_Rzentkowski@vfc.com

Tomasz Gunia, kom. +48 602 421 422, email: tomasz_gunia@vfc.com

Thule Sweden AB (Hala A4, stoisko 312)

poniedziałek-wtorek

Witold Pawłowski, kom. +48 601 509 082, email: witold.pawlowski@thule.com

Tuttu (sklepy)

poniedziałek-wtorek

Wojciech Górski, kom. +48 32 778 2228, email: wojtek@tuttu.pl

Warmpeace Polska (Hala A3, stoisko 432)

wtorek- cały dzień

Grzegorz Chwoła, tel. +48 78 58 58 476, email: grzegorz.chwola@gmail.com

W.L. GORE & Associates – GORE-TEX® (Hala A1, stoisko 400 A i 400 B)

niedziela-środa

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0