HomePraca

Praca w Sklepie Górskim Taternik

Sklep Górski Taternik z Poznania rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. merchandisingu i obsługi klienta.

taternik_logo

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów zgodna z najwyższymi standardami przyjętymi w
  • Sklepie Górskim Taternik
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów oraz aranżację przestrzeni
  • sprzedażowej
  • regularne przygotowywanie oraz zmienianie witryn sklepowych
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość ogólnych zasad Visual Merchandisingu
  • znajomość technik sprzedażowych oraz standardów dot. obsługi klienta
  • znajomość systemów magazynowo-sprzedażowych typu Subiekt
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność i dokładność w pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość branży outdoorowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość awansu w firmie
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres; praca@taternik-sklep.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumencie dopisz: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Informacja Sklepu Górskiego Taternik

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0