Polscy przedstawiciele marek na targach ISPO MUNICH 2017 – lista kontaktowa

Oto kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor. Podajemy również dni targowe, podczas których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy wcześniejszy kontakt (w niektórych przypadkach jest on niezbędny) i umówienie targowych spotkań.

Polacy na ISPO MUNICH 2016 (fot., Messe Muenchen)

ISPO TEAM POLAND – Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO
sobota-środa
Agata Białek, kom. +48 537 884 969, email: bialek@ispo.com
Joanna Biernacka-Goworek, kom. +695 744 503, email: biernacka@ispo.com

4F (Hala B3, stoisko 421)
niedziela-środa
Konrad Gill, kom. +48 724 770 114, email: export@otcf.pl

4Fun (Hala A3, stoisko 230)
niedziela-środa
Krzysztof Wielicki, kom. +48 507 139 264, email: info@4funsport.eu

4outdoor Biznes Magazyn
niedziela-wtorek
Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl
Piotr Turkot, kom. + 48 600 356 626, email: pt@4outdoor.pl

AKU (Hala A1, stoisko 314 oraz Hala A2, stoisko 300), Kamik (Hala A3, stoisko 102),
Katadyn group (Hala A2, stoisko 426), Marmot (Hala A2, stoisko 302), Hydrapak (Hala A2, stoisko 342)
niedziela-wtorek
Adam Zych, kom. +48 606 220 242, email: adam@ravenoutdoor.com

Arc’teryx (Hala A3, stoisko 306)
niedziela-wtorek
Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl

Black Yak (Hala B1, stoisko 312)
Stubai (Hala A3, stoisko 622)

Triop (Hala A3, stoisko 526)
Gilmonte

niedziela- poniedziałek
Marcin Słanina, kom. +48 669 016 386, email: biuro@exploteam.pl
Marcin Konieczny, kom. +48 669 016 380, email: marcin@exploteam.pl
Łukasz Olesiński, kom. +48 669 016 389, email: lukasz@exploteam.pl

Berghaus (Hala B3, stoisko 530)
niedziela-środa
Gregor Brdnik, email: gregor.brdnik@intersocks.com

Black Diamond (Hala A3, stoisko 206)
Diamir (Hala A3, stoisko 322)

Gregory (Hala A1, stoisko 404)
niedziela-wtorek
Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl
Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: michal@cragsport.pl

Buff (Hala B3, stoisko 414)
Bolle (Hala A6, stoisko 326)

Cebe (Hala A6, stoisko 326)
niedziela-poniedziałek
Radosław Kasprzak, kom. +48 666 016 660, email: radek@malavi.pl

C.A.M.P.
Cassin (Hala A3, stoisko 510)
Rock Empire  (Hala A3, stoisko 426)

wtorek-środa
Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl
Marcin Męczyński, kom. +48 600 21 36 11, email: marcin@namaste.pl

Cascade Designs (Hala A2, stoisko 100), Garmont (Hala A3, stoisko 126)
Karrimor (Hala A1, stoisko 518), Nortec (Hala A3, stoisko 435)
Granger’s (Hala A2, stoisko 403), Lifestraw (Hala A2, stoisko 413)
niedziela-poniedziałek
Paweł Trochimiuk, kom. +48 793 729 090, email: pawel@paker.pl

Columbia (Hala A1, stoisko 306)
Sorel (Hala A1, stoisko 304)

poniedzialek-wtorek
Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

Deuter (Hala A3, stoisko 200), La Sportiva (Hala A3, stoisko 204)
Ortovox (Hala A3, stoisko 412), Laken ( hala A2, stoisko 322)
wtorek
Blanka Jarońska, tel. +48 604 082 609, email: blanka.jaronska@bakosport.pl
Andrzej Blachecki, tel. +48 602 236 266, email: andrzej.blachecki@bakosport.pl

Ferrino (Hala A1, stoisko 200), Gabel (Hala A5, stoisko 427)
Halti (Hala A2, stoisko 110), Berg Outdoor (Hala A1, stoisko 102)
niedziela-wtorek
Krzysztof Bodek, kom. +48 501 434 950. email: accs@accs.waw.pl
Kamil Bodek, kom. +48 696 181 742, email: kamil.bodek@accs.waw.pl

Fenix GmbH (Fjällräven, Hanwag, Primus, Brunton) – Hala A2, stoisko 202
niedziela-wtorek
Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, email: jakub.rymowicz@fenixoutdoor.pl

Fjord Nansen
niedziela-wtorek
Bartłomiej Karpiński, kom. +48 506 638 865, email: sales@fjordnansen.pl

Iguana Group (Hala B2, stoisko 306) – Iguana, Elbrus, Aquawave, IQ, Bejo
niedziela-środa
Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: szymon.reichert@iguana.group
Jarosław Daniel, kom. +48 509 832 443, jaroslaw.daniel@iguana.group
Bartosz Balicki, kom. +48 502 318 213, bartosz.balicki@iguana.group

Jack Wolfskin (Hala A1, stoisko 302 i 402)
niedziela-wtorek
Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl
Adam Balion, kom.+48 513 179 049 , e-mail: Adam.Balion@fam.gda.pl

Odlo (Hala B3, stoisko 302),
Killtec (Hala B2, stoisko 207)
poniedziałek-wtorek
Wojtek Topiłko, kom. +48 697 898 886, email: w.topilko@larix.com.pl

Majesty (Hala A6, stoisko 300), ATK (Hala A3, stoisko 316)
ROXA Skiboots (Hala A5, stoisko 210)

Piotr Witek, +48 602 731 602 email: pw@majestyskis.com, pw@mjst.pl

Meindl (Hala A3, stoisko 202), CamelBak (Hala A2, stoisko 502)
Reusch (Hala B3, stoisko 410)
poniedziałek-wtorek
Łukasz Hola, kom. +48 665 307 020, email: l.hola@larix.com.pl

Millet, Eider, Lafuma (Hala A3, stoisko 512)
niedziela-środa
Ladislav Masek, email: lmasek@milletmountaingroup.com

Nikwax (Hala A2, stoisko 400)
niedziela-środa
Tomasz Kruk, kom. +48 503 546 658, email: tomasz.kruk@nikwax.co.uk

Komperdell (Hala A4, stoisko 400)
niedziela-środa
Marek Szachowicz, kom. +48 601 878 957, email: mszachowicz@komperdell.pl

Pajak (Hala A3, stoisko 227)
niedziela-środa
Wojciech Kłapcia, kom. +48 607 426 607
Wojciech Pajak, kom. +48 606 129 726

Patagonia (Hala A6, stoisko 302)
niedziela-wtorek
Piotr Łupicki, kom. +48 664 051 057, email: info@patagoniapolska.pl

Polartec, LLC (Hala B5, stoisko 204)
niedziela-środa
Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, email: Zygana@polartec.com

POG, WinterCamp, HimalayanCamp (Hala A3, stoisko 228)
niedziela-wtorek
Maciej Przywecki, kom. +48 508 260 834, email: m.przywecki@vmg.pl

PrimaLoft (Hala A2, stoisko 304)
niedziela-środa
Bartosz Lassak, kom. +48 601 388 120, email: Bartosz.Lassak@primaloft.com

Regatta, Dare2b (Hala B2, stoisko 209)
niedziela-wtorek
Zenon Raszyk

Rock Empire  (Hala A3, stoisko 426)
wtorek-środa
Marcin Męczyński, kom. +48 600 21 36 11, email: marcin@namaste.pl

Salewa (Hala A3, stoisko 402)
niedziela-środa
Grzegorz Hajny, kom. +48 500 118 675, email: grzegorz.hajny@salewa.com

The North Face (Hala A1, stoisko 202)
niedziela-poniedziałek
Piotr Święch, kom. +48 662 098 758; Dariusz Boniecki, kom. +48 604 544 664
Tomasz Gunia, kom. +48 602 421 422; Grzegorz Rzentkowski, kom. +48 600 374 002

Thule (Hala A4, stoisko 312)
niedziela
Michał Sojka, kom. +48 661 347 333, email: michal.sojka@thule.com
poniedziałek
Witold Pawłowski, kom. +48 601 509 082, email: witold.pawlowski@thule.com

Toray (Hala A1, stoisko 218)
niedziela-poniedziałek
Tomasz Kowalski, kom. +48 605 400 518, email: kowalski@toray-intl.pl

Vaude (Hala A1, stoisko 406), Edelrid (Hala A3, stoisko 422)
Osprey (Hala A3, stoisko 400), Mountain Hardwear (Hala A1, stoisko 206)
Lowa (Hala A3, stoisko 502)
poniedziałek-wtorek
Maciej Kałwak, kom. +48 601 484 701, email: maciejkalwak@ealp.pl
Maciej Rudzki, kom. +48 697 264 000, email: macio@ealp.pl

Viking (Hala B3, stoisko 416)
niedziela-środa
Jacek Gizicki, kom. +48 695 885 275, email: j.gizicki@viking.pl

W.L. GORE & Associates – GORE-TEX® (Hala A1, stoisko 400 A i 400 B)
poniedziałek-wtorek
Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0