Polscy przedstawiciele marek na targach OutDoor 2017

Targi OutDoor 2017 coraz bliżej! Przedstawiamy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli firm z branży outdoor, którzy będą obecni na wystawie. Podajemy również dni targowe, podczas których osoby te będą przebywać na targach we Friedrichshafen. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

Przed nami targi OutDoor 2017 (fot. OutDoor)

4outdoor Biznes Magazyn

niedziela-wtorek

  • Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl
  • Piotr Turkot, kom. + 48 600 356 626, email: pt@4outdoor.pl

Arc’teryx (Hala B2, stoisko 300)

niedziela-wtorek

  • Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl
  • Paweł Mielcarek, kom. +48 698 933 944, email: pawel@sportimi.pl

Berghaus (Hala A5, stoisko 202)

niedziela-środa

  • Gregor Brdnik, kom. +38 641 746 465, email: gregor.brdnik@intersocks.com

Biolite (FG, stoisko AKA3), Karrimor (Hala A6, stoisko 302), Garmont (Hala A1, stoisko 205), Cascade Designs (Hala A3, stoisko 403), Lizard (Hala A1, stoisko 307), Lifestraw (Hala A5, stoisko 206), Granger’s (Hala B3, stoisko 408), Mountain Equipment (Hala A6, stoisko 200), Summit To Eat (Hala B1, stoisko 207)

niedziela-środa

  • Paweł Trochimiuk, kom. +48 793 729 090, emial: pawel@paker.pl

Black Diamond (Hala B2, stoisko 400), Evolv (Hala B2, stoisko 209), Hydro Flask (Hala A6, stoisko 206), Sterling (Hala B2, stoisko 226), Ticket To The Moon (Hala B3, stoisko 303)

niedziela-środa

  • Michał Matrejek, +48 501 362 500, email: michal@cragsport.pl
  • Bartek Klocek, +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Camelbak (Hala A6, stoisko 101), Sea to Summit (Hala B3, stoisko 302)

poniedziałek-wtorek

  • Aleksander Lipiński, kom. +48 663 800 140, email: a.lipinski@larix.com.pl

Boreal (Hala B2, stoisko 304), C.A.M.P./Cassin (Hala B2, stoisko 301), Direct Alpine (Hala A3, stoisko 306), Rock Empire (Hala B2, stoisko 201), Lifesystem/Lifeventure (Hala A6, stoisko 301)

poniedziałek-środa

  • Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl
  • Marcin Męczyński, kom. +48 600 213 611, email: marcin@namaste.pl

Cocoon, Cocoon Insect Shield (Hala A3, stoisko 104), Care Plus (Hala B1, stoisko 103), Tilley (Hala A6, stoisko 205), Kupilka (Hala A5, stoisko 313), Traveler`s tree (Hala A3, stoisko 104), Steripen (Open air grounds West), Drinkpure (Open air grounds West), Healthy Back Bag (Hala A6, stoisko 205)

niedziela-środa

  • Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl
  • Magdalena Chałka, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

DMM (Hala B2, stoisko 202), Red Chilli (Hala B2, stoisko 100), Skylotec (Hala B3, stoisko 202), Edelweiss (Hala B2, stoisko 502), Tenaya (Hala B2, stoisko 303)

niedziela-wtorek

  • Krzysztof Smulski, kom. +48 509 118 668, email: krzysztof.smulski@camper.pl
  • Marek Janeczek, kom. +48 502 023 450, email: marek.janeczek@camper.pl

Devold of Norway (Hala A5, stoisko 301)

niedziela-wtorek

  • Rafał Fiszer, kom. +48 606 777 848 , email: rafal@outdoortex.pl

Five Ten (Hala B2, stoisko 401)

poniedziałek-wtorek

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: office@mjsport.pl

Gregory / Samsonite (Hala B1, stoisko 302)

niedziela-środa

  • Jarek Noga, kom. +48 792 232 958, email: jarek@cragsport.pl

Ferrino (Hala B1, stoisko 201), Gabel (Hala B4, stoisko 203), Restube (FW, stoisko 213), Viamare (Via Nova) (FW, stoisko 211)

niedziela-wtorek

  • Krzysztof Bodek, kom. +48 501 434 950, email: accs@accs.waw.pl
  • Kamil Bodek, kom. +48 696 181 742, email: kamil.bodek@accs.waw.pl

Fjällräven, Hanwag, Primus, Brunton (Hala A5, stoisko 200)

niedziela-wtorek

  • Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, email: jakub.rymowicz@fenixoutdoor.pl

GORE-TEX® (Hala B4, stoisko 402)

poniedziałek-wtorek

  • Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

Hi-Tec, Iguana, Elbrus, Brugi, Aquawave

niedziela-poniedziałek; spotkania umawiane telefonicznie

  • Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: szymon.reichert@iguana.group,
  • Bartosz Balicki, kom. +48 502 318 213, email: bartosz.balicki@iguana.group

Jack Wolfskin (Hala B1, stoisko 300)

niedziela-środa

  • Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, email: marcin@fam.gda.pl
  • Adam Balion, kom. +48 513 179 049, email: adam.balion@fam.gda.pl

LyoFood (Hala A3, stoisko 212 – Innoivation village oraz Hangout area (między Hala FG-A8, stoisko 06)

niedziela-środa

Marmot (Hala B4, stoisko 100), AKU (Hala A1, stoisko 216), Katadyn Group (Hala A5, stoisko 111), Kamik (Hala A1, stoisko 304), GSI (Hala A5, stoisko 203)

niedziela-środa

  • Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenco.eu

Meindl (Hala A1, stoisko 302)

  • Łukasz Hola, kom. 48 665 307 020, email: l.hola@larix.com.pl

poniedziałek-wtorek

Millet, Eider, Lafuma (Hala A1, stoisko 400)

niedziela-wtorek

  • Ladislav Mašek, kom. +41 79 774 19 05, email: lmasek@milletmountaingroup.com
  • Maja Nowosadzka, email: maja@aquilasport.com.pl

Nikwax (Hala A4, stoisko 100)

niedziela-wtorek

  • Tomasz Kruk, kom: +48 503 546 658, e-mail: tomasz.kruk@nikwax.com

Nite Ize (Hala B1, stoisko 204), Wildo Sweden (Hala A5, stoisko 308), Princeton Tec (Hala A3, stoisko 101)

niedziela-poniedziałek

  • Łukasz Kita, +48 533 419 519, email: b2b@spechurt.pl

Osprey (Hala A3, stoisko 400), Lowa (Hala A3, stoisko 502), Mountain Hardwear (Hala A1, stoisko 206), Edelrid (Hala A3, stoisko 422), Vaude (Hala A1, stoisko 406), Ternua (Hala A3, stoisko 506), Lorpen (Hala A3, stoisko 506)

poniedziałek-wtorek

Pajak

  • Wojciech Kłapcia, kom. +48 607 426 607
  • Andrzej Pająk, kom. +48 602 255 404

Patagonia (Hala B2, stoisko 200)

niedziela-środa

  • Piotr Łupicki, kom. +48 664 051 057, email: info@patagoniapolska.pl

Primaloft (Hala A1, stoisko 415)

niedziela-środa

  • Bartosz Lassak, kom. +48 601 388 120, email: Bartosz.Lassak@primaloft.com

Polartec, LLC (Hala A4, stoisko 200)

niedziela-wtorek

  • Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO

poniedziałek-środa

  • Joanna Biernacka-Goworek, kom. +48 695 744 503, email: biernacka@ispo.com
  • Agata Białek, kom. +48 537 884 969 e-mail: info@pro-business.eu

RAB, Outwell, Easy Camp, Robens, Gibbon Slacklines, Viking Footwear

wtorek-środa

  • Tomasz Lachowicz, kom. +48 883 392 434
  • Paweł Surma, kom. +48 667 970 953, e-mail: pawel.surma@ski-system.pl

Regatta i Dare 2b (Hala A3, stoisko 200)

niedziela-wtorek

  • Zenon Raszyk

Scarpa (Hala B2, stoisko 302), Grivel (Hala B2, stoisko 501)

poniedziałek-wtorek

  • Piotr Sikorski, kom. +48 793 192 229, email: piotr@himalsport.com.pl

Thule (Hala A6, stoisko 100)

wtorek-środa

  • Witold Pawłowski, kom. +48 601 509 082, email: witold.pawlowski@thule.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0