Polscy przedstawiciele marek na targach ISPO Munich 2018

Przed nami najważniejsze zimowe wydarzenie branży sportowej i outdoorowej – targi ISPO Munich 2018. W dniach 28-31 stycznia do Monachium zawitają specjaliści z całego świata, wśród nich nie może zabraknąć również Polaków. Oto lista kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli firm z naszej branży outdoor. Podajemy również dni, podczas których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań.

4outdoor Biznes Magazyn
niedziela-wtorek
Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl
Piotr Turkot, kom. + 48 600 356 626, email: pt@4outdoor.pl

Arc’teryx (Hala A3, stoisko 308)
niedziela-poniedziałek
Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl
Paweł Mielcarek, kom. +48 698 933 944, email: pawel@sportimi.pl

Berghaus (Hala A1, stoisko 312)
niedziela-środa
Gregor Brdnik, kom. +38 641 746 465, email: gregor.brdnik@intersocks.com

Black Diamond (Hala A3, stoisko 402), Fritschi (Hala A3, stoisko 328), Gregory Packs (Hala A1, stoisko 400)
niedziela-środa
Michał Matrejek, +48 501 362 500, email: michal@cragsport.pl
Bartek Klocek, +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Black Yak (Hala B1, stoisko 312), Stubai (Hala A3, stoisko 630), AceCamp (Hala A4, stoisko 357), Munkees (Hala A4, stoisko 357)
poniedziałek-wtorek
Marcin Słanina, kom. +48 669 016 386, email: biuro@exploteam.pl

Brubeck (Hala B3, stoisko 137)
niedziela-środa
Dominik Kosuń, kom. +48 663 433 233; email: d.kosun@brubeck.pl

Columbia (Hala A1, stoisko 306)
poniedziałek-wtorek
Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

C.A.M.P./Cassin (Hala A3, stoisko 414), Rock Empire (Hala A3, stoisko 526)
poniedziałek-wtorek
Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl
Marcin Męczyński, kom. +48 600 213 611, email: marcin@namaste.pl

Buff (Hala B3, stoisko 414), Cebe (Hala B6, stoisko 225), Bolle (Hala B6, stoisko 225)
niedziela-poniedziałek
Radosław Kasprzak, kom. +48 666 016 660, email: radek@malavi.pl

Devold of Norway (Hala A2, stoisko 112)
niedziela-wtorek
Rafał Fiszer, kom. +48 606 777 848 , email: rafal@outdoortex.pl

Stoisko Vikinga na ISPO Munich 2017 (fot. 4outdoor.pl)

DMM (Hala A3, stoisko 436)
niedziela-poniedziałek
Krzysztof Smulski, kom. +48 509 118 668, email: krzysztof.smulski@camper.pl
Marek Janeczek, kom. +48 502 023 450, email: marek.janeczek@camper.pl

Ferrino (Hala A1, stoisko 200), Gabel (Hala B5, stoisko 414), Nordbron (Hala B3, stoisko 318), Restube (Hala A4, stoisko 344), Berg-Outdoor (Hala A1, stoisko 102)
niedziela-wtorek
Krzysztof Bodek, kom. +48 501 434 950, email: accs@accs.waw.pl
Kamil Bodek, kom. +48 696 181 742, email: kamil.bodek@accs.waw.pl

Fjällräven, Hanwag, Primus, Brunton (Hala A2, stoisko 202)
niedziela-wtorek
Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, email: jakub.rymowicz@fenixoutdoor.pl

GORE-TEX® (Hala A1, stoisko 404)
poniedziałek-wtorek
Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

Iguana, IQ, Bejo, Elbrus, Huari, Aquawave (Hala B2, stoisko 309)
niedziela-środa
Aleksandra Michalak, kom. +48 572 662 076, email: aleksandra.michalak@iguana.group
Daniel Kasprzycki, kom. +48 572 662 072, email: daniel.kasprzycki@iguana.group
Marta Adamczyk, kom. +48 572 662 088, email: marta.adamczyk@iguana.group

Hi-Tec (Hala B2, stoisko 309 – Iguana Group)
niedziela-środa
Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: szymon.reichert@iguana.group

Jack Wolfskin (Hala A1, stoisko 402)
niedziela-środa
Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, email: marcin@fam.gda.pl
Adam Balion, kom. +48 513 179 049, email: adam.balion@fam.gda.pl

Keen (Hala A2, stoisko 402)
poniedziałek
Adam Bujak, kom. +48 500 210 615, email: adam.bujak@mmsport.pl

Mactronic
Bartosz Mocek, kom. +48 661 990 200, email: bmocek@mactronic.pl

MAJESTY (Hala B4, stoisko 300), ATK (Hala 13, stoisko 315.), Roxa (Hala B5, stoisko 105.), Contour (Hala A3, stoisko 618.)
niedziela-środa
Piotr Witek, kom. +48 602 731 602, email: pw@majestyskis.com

Marmot (Hala A2, stoisko 302), AKU (Hala A2, stoisko 300), Kamik (Hala A3, stoisko 102)
niedziela-poniedziałek
Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenco.eu

Milo Sport (Hala A3, stoisko 244)
niedziela-środa
Robert Polański, kom. +48 535 837 787, email: robert@milo.pl

Millet, Eider, Lafuma (Hala A3, stoisko 514)
niedziela-środa
Ladislav Masek, kom. +41 79 774 19 05, email: lmasek@milletmountaingroup.com
Maja Nowosadzka, kom. +48 602 463 691, email: maja@aquilasport.com.pl

Nikwax (Hala A2 stoisko 400)
niedziela-środa
Tomasz Kruk, kom: +48 503 546 658, e-mail: tomasz.kruk@nikwax.com

Osprey (Hala A3, stoisko 400), Lowa (Hala A3, stoisko 502), Mountain Hardwear (Hala A3, stoisko 510), Edelrid (Hala A3, stoisko 426), Vaude (Hala A1, stoisko 406), Ternua (Hala A3, stoisko 508), Lorpen (Hala A3, stoisko 508)
poniedziałek-wtorek
Maciej Kałwak, kom. +48 601 484 701, email: maciejkalwak@alpinsport.pl
Maciej Rudzki, kom. +48 697 264 000, email: macio@alpinsport.pl

Pajak (Hala A3, stoisko 234)
niedziela-środa
Wojciech Kłapcia, kom. +48 607 426 607, email: sasq@pajaksport.pl
Wojciech Pająk, kom. +48 602 255 404, email: marketing@pajaksport.pl (do pon.)

Patagonia (Hala A3, stoisko 208)
niedziela-wtorek
Piotr Łupicki, kom. +48 664 051 057, email: info@patagoniapolska.pl

Primaloft (Hala A2, stoisko 304)
niedziela-środa
Bartosz Lassak, kom. +48 601 388 120, email: Bartosz.Lassak@primaloft.com

Polartec (Hala B4, stoisko 328)
niedziela-środa
Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO
sobota-środa
Joanna Biernacka-Goworek, kom. +48 695 744 503, email: biernacka@ispo.com
Agata Białek, kom. +48 537 884 969, e-mail: info@pro-business.eu

The North Face (Hala A1, stoisko 202)
niedziela-wtorek
Piotr Święch, kom. +48 662 098 758, email: piotr_swiech@vfc.com

Toray (Stoisko 220, hala A1)
niedziela-poniedziałek
Tomasz Kowalski, kom. +48 605400518, email: kowalski@toray-intl.pl

Viking (Hala B3, stoisko 416)
niedziela-środa
Aleksandra Smętkiewicz, kom. +48 695 885 275, email: a.smetkiewicz@larix.com.pl

Hale ISPO Munich 2018

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0