Bakosport

Bakosport poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży

Bakosport, logo

BAKOSPORT Sp. z o.o.-  jeden z wiodących dystrybutorów specjalistycznego sprzętu sportowego, turystycznego i wspinaczkowego na rynku polskim - w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży. Miejsce pracy: Zakręt – k/Warszawy.

Bakosport poszukuje Specjalisty ds. Marketingu Online.

bakosport-logo.jpg

BAKOSPORT Sp. z o.o. -  jeden z wiodących dystrybutorów specjalistycznego sprzętu sportowego, turystycznego i wspinaczkowego na rynku polskim - w związku z rozwojem firmy i poszerzeniem swojej oferty poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Online. Miejsce pracy: Zakręt - k/Warszawy.

Bakosport poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży

bakosport-logo.jpg

BAKOSPORT Sp. z o.o. -  jeden z wiodących dystrybutorów specjalistycznego sprzętu sportowego, turystycznego i wspinaczkowego na rynku polskim - w związku z rozwojem firmy i poszerzeniem swojej oferty poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży. Miejsce pracy: Zakręt - k/Warszawy.

Bakosport dystrybutorem marki Laken

Laken, logo

Od 1 kwietnia 2015 roku firma Bakosport Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem produktów hiszpańskiej firmy Laken na polskim rynku.

Firma Bakosport poszukuje Specjalisty ds. Marketingu

Bakosport, logo

BAKOSPORT Sp. z o.o.-  jeden z wiodących dystrybutorów specjalistycznego sprzętu sportowego, turystycznego i wspinaczkowego na rynku polskim w związku z rozwojem firmy i poszerzeniem swojej oferty poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu. Miejsce pracy: Zakręt - k/Warszawy.

Firma Bakosport poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży

Bakosport, logo

BAKOSPORT Sp. z o.o.-  jeden z wiodących dystrybutorów specjalistycznego sprzętu sportowego, turystycznego i wspinaczkowego na rynku polskim w związku z rozwojem firmy i poszerzeniem swojej oferty poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży. Miejsce pracy: Zakręt - k/Warszawy.

Firma Bakosport poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

bakosport-logo.jpg

Bakosport - jeden z wiodących dystrybutorów na polskim rynku outdoorowym takich marek jak: Deuter, La Sportiva, Ortovox i Darn Tough - poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

We Wrocławiu został otwarty sklep Sherpa

Sherpa, Wrocław

Na początku października ruszył nowy sklep outdoorowy we Wrocławiu – Sherpa. Jest to druga placówka sklepów Sherpa, pierwsza powstała w 2005 roku i mieści się na ul. Łuckiej w Warszawie.

Bakosport przejmuje dystrybucję La Sportivy

La Sportiva, Python

Firma Bakosport sukcesywnie poszerza swoje portfolio. W ubiegłym roku do marek Deuter i Tubbs doszedł producent skarpet – Darn Tough. Niedawno pisaliśmy o tym, że firma przejęła pełną dystrybucję produktów marki Ortovox, teraz dołączy do nich La Sportiva.

Bakosport zostaje dystrybutorem marki Ortovox

Ortovox, image

Firma Bakosport zostaje dystrybutorem marki Ortovox - niemieckiego producenta odzieży, akcesoriów i sprzętu lawinowego. Podczas najbliższej edycji Targów Sport Zima w Kielcach, Bakosport prezentować będzie w Hali F/16 na sezon zima 2012/2013, pełną kolekcję tego producenta oraz nowości w kolekcji dotychczas dystrybuowanych marek: Deuter, Tubbs, Darn Tough.

Subskrybuj zawartość