HomeNowości z rynku

Buty na lato

Latem nasze stopy chcą odpocząć. Ale rzecz nie w tym, by zrezygnować ze sportów czy długich spacerów. Przeciwnie – w odpowiednim obuwiu mamy szansę na aktywny wypoczynek, którego nie zakłócą obtarcia czy nadmierne zmęczenie.

24campus_logo
Dla mieszczucha i globtrotera
Wybieramy się na dłuższy wyjazd, ale z oszczędności miejsca w walizce nie możemy zabrać zbyt wielu rzeczy? Chcielibyśmy zabrać rzeczy na każdą okazję, ale nie chcemy dźwigać ciężkiego bagażu? Ten problem rozwiązują dobre buty trekkingowo-miejskie. Użyteczne rozwiązania w nich zastosowane czynią je przydatnymi na turystycznych (i nie tylko) szlakach. W modelu Garda marki CampuS specjalnie profilowana podeszwa TRACK 1 składająca się z dwóch warstw gwarantuje wysoką stabilność i amortyzację podczas chodzenia. W modelu Nagar podeszwa Tecno 1 ma dodatkowo wzmocnienia z włókna szklanego dające lepszą przyczepność i wygodę. Mogą więc z powodzeniem służyć podróżnikom.

GARDA

GARDA

W czasie podróży nie mamy czasu ani okazji by się przebrać, więc tradycyjne buty trekkingowe, które niosły nas po stromych górskich ścieżkach, „ciążą” nam w dusznym przedziale pociągu, w muzeach i na ulicach. Buty trekkingowo-miejskie są na tyle uniwersalne, byśmy w czasie podróży czuli się dobrze przez cały czas – w mieście i poza nim – ponieważ mają niższą cholewkę i są lżejsze niż tradycyjne buty trekkingowe. Główna część buta uszyta jest z zamszu. Dodatkowe elementy powstają np. z tkaniny ENDURA (w modelu Gams), Delfo (model Nagar) lub Nylon (Garda).

Lato w mieście
Lato to czas spacerów i uprawiania sportów. Do tego przeznaczone są buty sportowo-miejskie. W lekkich, przewiewnych butach od CampuSa – Soho  i Zimi – przyjemnie jest spędzać lato w mieście. Połączenie zamszu i siatki pozwala stopom oddychać. Jednocześnie buty mają elastyczną podeszwę i są na tyle miękkie, że nie obetrą stopy. Zapięcie butów elastyczną gumką to rozwiązanie typowe dla butów sportowych, np. do rekreacyjnej jazdy na rowerze. Gdy słońce praży niemiłosiernie, najbardziej meczą się nasze stopy, które są blisko rozgrzanego podłoża. Dzięki swojej budowie i naturalnym, najzdrowszym materiałom jak skóra lub zamsz, sandały najlepiej pozwalają stopom odetchnąć w najcięższy upał.

SOHO

SOHO

Sandały CampuSa – popularnej marki odzieży i sprzętu turystycznego – są przeznaczone do trekkingu, dzięki specjalnej konstrukcji mocno trzymającej nogę i specjalnie wyprofilowanej podeszwie. A jeśli wybieramy się nad wodę przydadzą się sandały z szybkoschnących materiałów, np. Nylonu i Poliuretanu.

HIP

HIP

PAGO 2w1

PAGO 2w1

Karbowana wyściółka utrudnia ślizganie się mokrej stopy, w sandałach Hip i Hop można więc brodzić w wodzie a nawet wziąć prysznic na kempingu. Kto nie lubi sandałów może wybrać skórzane klapki Fala, lub jeszcze bardziej uniwersalny model Pago 2w1. Te skórzane sandały po odpięciu tylnej części stają się klapkami.

Ceny:

Buty trekkingowo-miejskie:

Garda – 279 zł
Gams – 249 zł
Nagar – 229 zł

Buty sportowo-miejskie:
Zimi – 159 zł
Soho – 179 zł
Sandały:
Wisk – 149 zł
Pago 2 in 1 – 149 zł
Hop – 99 zł
Hip – 99 zł
Rufin – 109 zł
Fala – 149 zł

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0