Home

Singing Rock Lato 2009 – przełomowa oferta uprzęży

W ofercie na rok 2009 Singing Rock przedstawił między innymi całkowicie nową, spójną kolekcję uprzęży sportowych. Znalazły się w niej produkty skierowane do wszystkich wspinających się, przeznaczone do różnego rodzaju aktywności.

Singing Rock, logo

Singing Rock jest obecny na polskim rynku od 1992 roku. Przez kilkanaście lat marka zdobyła uznanie wśród wspinaczy i turystów górskich, a sam producent stale rozwijał swoją ofertę i doskonalił produkty.

Obecnie jest liczącym się na świecie dostawcą sprzętu wspinaczkowego oraz sprzętu do prac wysokościowych. Może się pochwalić własnymi patentami oraz atrakcyjnym designem. Produkty wysokiej jakości, na średnim poziomie cenowym, przeznaczone są dla bardziej wymagających klientów, szukających atrakcyjnego wzornictwa i perfekcyjnego wykonania.

W ofercie na rok 2009 przedstawił między innymi całkowicie nową, spójną kolekcję uprzęży sportowych. Znalazły się w niej produkty skierowane do wszystkich wspinających się, przeznaczone do różnego rodzaju aktywności, m. in:

  • Attack – uniwersalna, w pełni regulowana uprząż, idealna w skały oraz na ścianki,
  • Balance – w pełni regulowana uprząż z podwójnym pasem biodrowym przeznaczona w skały jak i w góry,
  • Allroute – cztero-klamrowa uprząż górska,
  • Zeal – bardzo wygodna uprząż na drogi wielowyciągowe,
  • Verdict – bezkompromisowa, lekka uprząż sportowa,
  • Aura – damska uprząż, lekka i komfortowa.

Singing Rock, kolekcja uprzęży 2009

Do zapoznania się całą ofertą uprzęży oraz pozostałego sprzętu zapraszamy na stoisko dystrybutora marki Singing Rock – firmy UNI-SPORT, w ramach Targów Sport Lato 2009 (22-24 sierpnia, Kielce).

Michał Niemiec
UNI-SPORT

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0