Home

Przyjdźcie na koncert i pomóżcie Pawłowi

18 stycznia 2009 roku w warszawskim Centrum Artystycznym FABRYKA TRZCINY odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny, którego dochód przeznaczony zostanie na operację 29-letniego alpinisty Pawła Kulinicza.

Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa… – te słowa, młody alpinista Paweł Kulinicz wypowiada codziennie zmagając się ze śmiertelną chorobą, na jaką choruje od trzech lat. Teraz o jego życiu decyduje czas oraz ludzie, którzy wierzą, że wyzdrowieje i pomagają mu zebrać pieniądze na operację oraz długą, kosztowną rehabilitację.

Paweł KuliniczPaweł Kulinicz

18 stycznia 2009 roku w warszawskim Centrum Artystycznym FABRYKA TRZCINY odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny będący zwieńczeniem, trwającej już pół roku akcji na rzecz 29-letniego Pawła, który choruje na ataksję móżdżkowo – rdzeniową (SCA). Zbieramy pieniądze na operację w chińskiej klinice, która może uratować mu życie oraz na dalszą rehabilitację. Koszt samej operacji wynosi 22 tys. dolarów. Na koncie alpinisty jest już ok. 90 tys. zł., dlatego liczymy na Wasz udział w imprezie.

Podczas koncertu, który poprowadzi aktor Marcin Kwaśny, wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Ewelina Flinta, duet Anita Lipnicka i John Porter, Andrzej Piaseczny oraz zespół Vino. W ramach imprezy odbędzie się również specjalna licytacja, z której dochód zasili konto Pawła. Na aukcji zakupić będzie można między innymi gadżety z autografami znanych sportowców oraz produkty ufundowane przez firmy Keen i Alpinus.

Zapraszamy Państwa 18 stycznia do Fabryki Trzciny oraz do odwiedzenia strony internetowej Pawła Kulinicza: www.pawelkulinicz.pl

Sprzedaż biletów będzie prowadzona w:

* Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 14 Warszawa,
* Sklepach EMPIK na terenie Warszawy.

Sprzedaż internetowa na: www.e-bilet.pl

Organizatorem akcji na rzecz Pawła są Targi Kielce.

Firmy, które chciałyby jeszcze przekazać swoje produkty na licytację mogą zgłaszać się do zespołu PR Targów Kielce.

Targi Kielce, logo


W najbliższym czasie planujemy:

* Kwestę w Warszawie styczeń 2009 rok,
* Bal Charytatywny "Metamorfozy" – Zakopane, ul. Chałubińskiego 42, siedziba Tatrzańskiego Parku Narodowego, piątek 9 stycznia 2009 r. początek godzina 19.00.

Bal w tym roku obchodzi swoją III edycję. Fundusze zebrane na pierwszym balu przekazano na rehabilitację 29-letniej Ani Król, aktywnej taterniczki, która nieoczekiwanie doznała zawału pnia mózgu. W kolejnym roku Ania działała przy organizacji II edycji balu na rzecz 27-letniej Renaty, która podczas wspinaczki w Tatrach doznała poważnego urazu kręgosłupa. W przygotowaniu tegorocznego balu pomaga Ania i Renata. W przyszłym roku Paweł włączy się do organizacji IV balu dla innej potrzebującej osoby.

Zapraszamy wszystkich do pomocy w organizacji balu dla Pawła. Każda pomoc finansowa, rzeczowa lub inna jest mile widziana. Kontakt: Anna Łukawiecka 663940850 lub Magdalena Rząsa 695482204.

Bilety wstępu na bal to tylko 10 zł. od osoby przebranej:-) i 20 zł. od osoby, która nie będzie miała kostiumu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy przyjadą do Zakopanego w styczniu na BAL do rezerwowania noclegów w Moszczeniczance. Koszt noclegu 40 zł od osoby. Można także wykupić śniadanie i obiad. Rezerwacja na hasło BAL: Recepcja 018 201 27 72, www.moszczeniczanka.com.pl

Uwaga! Jeśli chcecie, aby w aktualnościach znalazły się informacje o akcjach, które planujecie w związku ze zbiórką finansową na leczenie Pawła prosimy o e-mail w tej sprawie na adres: wentura.targikielce@wp.pl

Konto Fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej, na które można wpłacać pieniądze dla Pawła:

Nr konta w Polsce:
70 1050 1445 1000 0022 7599 1459 z dopiskiem: akcja – Paweł Kulinicz

Nr konta za granicą:
70 1050 1445 1000 0022 7599 1459 ING BANK ŚLĄSKI INGBPLPW – PAWEŁ KULINICZ

Leszek Zajęcki

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0