Home

Polish Vistors Lounge na ispo winter 2009

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do Polish Vistors Lounge, gdzie polscy odwiedzający targi ispo winter 2009 będą mogli odpocząć od zgiełku targowego, umówić się na spotkanie z klientem, skorzystać bezpłatnie z internetu, napić się kawy i coś drobnego przekąsić, a także nawiązać ciekawe kontakty z odwiedzającymi z innych krajów.

W tym roku Polish Lounge będzie zlokalizowana w bardzo dogodnym miejscu: sali konferencyjnej B11 położonej niedaleko głównego wejścia na targi (wejście WEST), I piętro, przy ruchomym chodniku (Express Way).

 

ispo winter 2009, logo małe

 

Partnerem „kawowym” International Visitor Lounge została w tym roku polska firma Art-Cafe. Zatem serdecznie zapraszamy Państwa do Polish Lounge na „polską” kawę!

Polish Lounge będzie czynna w godzinach otwarcia targów: niedziela-wtorek 9.00-18.00, środa: 9.00-17.00

  • Ważna informacja na temat biletów wstępu

Tym z Państwa, którzy zamówili już bilety wstępu na stronie targów, ale nie dokonali za nie jeszcze płatności, przypominamy, że dzień jutrzejszy – piątek 30.01.2009 jest ostatnim dniem, w którym można będzie zrealizować zamówienie na bilet wstępu zamówiony w cenie przedsprzedaży. Bardzo prosimy o pilne przesyłanie potwierdzenia wpłaty faksem: 022 624 94 78 lub e-mailem: info@targiwmonachium.pl

Elektroniczne vouchery na bilety zostaną wysłane jedynie do tych firm, które jutro najpóźniej do godz. 14.00 prześlą nam takie potwierdzenie wpłaty!

Bilety wstępu na targi (a także wejściówki dla wystawców i akredytacje prasowe) umożliwiają bezpłatny przejazd środkami komunikacji miejskiej w Monachium w dniach wizyty na targach. Elektroniczne vouchery na bilety wstępu umożliwiają bezpłatny dojazd na tereny targowe w pierwszym dniu wizyty na targach. Osoby posiadające vouchery na bilety otrzymują na miejscu właściwe bilety wstępu na targi wraz z bezpłatnymi biletami na komunikację miejską ważnymi w pozostałe dni Państwa wizyty na targach.

  • Ważna informacja dla wystawców i odwiedzających podróżujących samochodem

Od 1.10.2008 Monachium podobnie jak większość niemieckich miast wprowadziło tzw. strefy środowiskowe tj. strefy, w których obowiązują ograniczenia w ruchu pojazdów. W celu ochrony zdrowia od 1.10.2008 do większości miast niemieckich do stref oznaczonych symbolem strefy środowiskowej mogą wjeżdżać jedynie pojazdy o niskiej emisji szkodliwych substancji i posiadające odpowiednią plakietkę mikropyłu (w zależności od roku dopuszczenia pojazdu do ruchu, pojazd ten zostaje przyporządkowany do odpowiedniej kategorii i otrzymuje plakietkę zieloną, żółtą lub czerwoną). Dotyczy to także samochodów zarejestrowanych zagranicą. Informacje na temat tego, jakie wymogi musi spełniać samochód, aby otrzymać plakietkę mikropyłu znajdą Państwo w jęz. polskim na stronie: http://www.tuev-sued.de/auto_fahrzeuge/feinstaub-plakette/feinstaubplakette_ausland/polen

Strefą środowiskową jest objęte całe centrum miasta (do granicy tzw. Ringu ; Mittlerer Ring) – informacja + mapka.

Okolice terenów targowych nie są już objęte tymi ograniczeniami.

UWAGA: Jeśli Państwa hotel położony jest centrum miasta-objętym strefą środowiskową, będą musieli Państwo wykupić tzw. plakietkę mikropyłu.

Plakietki te będzie można nabyć na terenach targowych (punkt firmy DEKRA) przy wejściu WEST w dn. 31.01-4.02.09 w godz. 9.00-17.00. Koszt takiej plakietki wynosi 5 euro.

  • Polskie akcenty na targach ispo

1) Polscy wystawcy na targach ispo winter 2009 – dokładna lista z numerami stoisk tutaj

2) ispo Climbing Movie Night : hala A6 stoisko: 119, ok. godz. 19.00

Podczas Climbing Movie Night zaprezentowany zostanie cykl filmów nakręconych przez polską ekipę – specjalistów od filmów związanych ze sportami ekstremalnymi Hybryda Film Studio.

3) Wystawa zdjęć Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego TransCarpatia: cały czas trwania targów, łącznik między halami A5 i A6 od strony Atrium

4) Kawiarenka Art Cafe- w kooperacji z firmą Gibbon Slackline: stoisko A5.233

5) Przez cały okres trwania targów portale: www.skionline.pl, www.wspinanie.pl, www.4outdoor.pl będą przekazywały relację na żywo z targów ispo winter 2009 – serdecznie zapraszamy do śledzenia tych relacji.

Joanna Biernacka-Goworek
Biuro Targów Monachijskich w Polsce

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0