HomeNowości z rynku

Konkurs KEEN’a i 4outdoor.pl rozstrzygnięty!

Pora na ogłoszenie wyników konkursu zorganizowanego przez uznaną, amerykańską firmę Keen i portal 4outdoor.pl.

Keen, logo

Na pytanie konkursowe otrzymaliśmy ponad 20 poprawnych odpowiedzi. Przyznać trzeba, że uczestnicy konkursu mieli duże pole manewru, albowiem filozofia marki Keen w dużej części opiera się właśnie na ochronie środowiska naturalnego. A przejawia się to między innymi w tworzeniu produktów z odzyskiwanych materiałów lub materiałów łatwo rozkładalnych.
Aby wygrać nagrody wystarczyło wymienić trzy technologie stosowane przez markę Keen, które są jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego. Przykładowe poprawne odpowiedzi to:

1. KEEN.DRY – membrana jest całkowicie biodegradowalna,
2. KEEN.WARM – wykorzystywany jest ekologiczny materiał organiczny bambus,
3. KEEN.CORK – elementy z naturalnego korka zastosowane w butach nie są szkodliwe dla środowiska.

Wśród nadesłanych odpowiedzi wylosowaliśmy dwóch zwycięzców. Nagrody główne – modele butów z kolekcji TRAILHEAD (kolekcja przeznaczona zarówno do miejskich spacerów, jak i wypadów poza miasto), czyli inspirowany butami wspinaczkowymi Jaspers (opis)

Keen, buty JaspersKeen, buty Jaspers

oraz świetny na lato sportowy sandał Venice (opis) – trafiły do Hanny Piecychny z Dybowa (buty Jaspers) i Agnieszki Podstawczyńskiej z Łodzi (buty Venice). 

Keen, sandały VeniceKeen, sandały Venice

Natomiast właścicielami nagród pocieszenia – skarpet Bellingham Crew Lite (opis) zostali: Bartosz Grzyb z Bolesławca, Maciej Stępniak z Łodzi i Mateusz Gąsior z Tychów.

Keen, skarpety Bellingham Crew LiteKeen, skarpety Bellingham Crew Lite

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0