HomeNowości z rynku

Światowa premiera kolekcji Salewy – alpineXtrem 2009/2010

Salewa przedstawia najnowszą kolekcję na jesień i zimę 2009/2010 – alpineXtrem. W jej tworzeniu brali udział eksperci, menadżerowie, specjaliści od materiałów oraz zespół alpineXtrem SALEWA. Produkty przetestowano na alpejskich ścianach.

Salewa, logo duże

Kolekcja alpineXtrem składa się z 34 modeli odzieży górnej oraz 13 modeli spodni – możliwie najbardziej zaawansowanych technicznie. Asortyment obejmuje bieliznę oddychającą, polary, softshelle oraz niezawodne warstwy izolacyjne wykonane z Primaloft. Kurtki wykonane zostały z podwójnych oraz potrójnych warstw materiału. Wszystko to dla najbardziej ambitnych alpinistów potrzebujących niezawodnej odzieży podczas wycieczek narciarskich, wspinaczek w lodzie czy w górach najwyższych.

Salewa, kurtka Effect PtXSalewa, kurtka Effect PtX

Co ważne, nowa kolekcja alpineXtrem oferuje produkty przeznaczone wyłącznie dla kobiet (linia ALPINDONNA). W projektowaniu kolekcji wzięto pod uwagę kobiecą budowę ciała. Zadbano o unikalny krój, nowatorskie wykończenia i rozwiązania oraz nowoczesne materiały. Każdy z produktów ALPINDONNA jest zaawansowany technicznie i perfekcyjnie zaprojektowany, – co oznacza, że niczym nie odbiega od kolekcji męskiej.

Salewa, spodnie Twins WsSalewa, spodnie Twins Ws

Eksperci SALEWA zmienili całą paletę kolorów oraz ich kombinacji takich jak:
Cegła/fire żużel, emerald/black/żużel i Celeste/black/kobalt. Dzięki koncepcji TOTAL-LOOK wszystkie elementy tej kolekcji mogą być łączone i mieszane ze sobą.

Bluza Kanto PL, SalewaBluza Kanto PL, Salewa

źródło: SALEWA POLSKA

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0