HomeRynek outdoor

Od listopada 2009 na rynku outdoor działa nowa firma Karibu

Na polskim rynku pojawiła się nowa firma Karibu. Firma działa od listopada 2009 br. i jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę dwóch niemieckich marek: Fuse i Bandee. Zespół Karibu tworzą ludzie doświadczeni, od lat funkcjonujący na rynku outdoorowym, znający jego potrzeby i trendy.

Karibu, logo

Fuse to znany niemiecki producent bielizny termoaktywnej, skarpet i akcesoriów. Wysokiej jakości materiały oraz innowacyjne technologie to z pewnością najpoważniejsze atuty, które wyróżniają tę markę. Oferowane produkty są nie tylko zawansowane technologicznie, ale także funkcjonalne i modne, o bardzo korzystnym stosunku ceny do wydajności, co przynosi wyraźne korzyści dla sportowców, jak i dla każdego klienta. Szczegółowe informacje na temat technologii i materiałów Fuse znaleźć można na stronie www.karibu.com.pl.

Z kolei Bandee to nowość na polskim rynku. To praktyczny organizer-pas na ramię, dzięki któremu wszystkie ważne rzeczy można mieć przy sobie. Posiada praktyczne wewnętrzne i zewnętrzne schowki. Można go nosić zarówno pod ubraniem, jak i na nim. Niezbędny na spacerach, na zakupach, w podróży, na wycieczkach rowerowych, w trakcie biegania, wspinaczki, jazdy na rolkach, podczas uprawiania nordic walking, jazdy na nartach, czy na desce.

Strona: www.karibu.com.pl

źródło: KARIBU

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0