HomeNowości z rynku

Super Natural – nowa kolekcja HiMountain

SUPER NATURAL to nowa kolekcja produktów HiMountain, która swą inspirację czerpie z Natury. Inspiracji do projektowania produktów tej linii szukaliśmy w kolorach i kształtach stworzonych przez naturę.

HiMountain, plecak Lautyt 40HiMountain, plecak Lautyt 40

Stworzyliśmy spójną linię plecaków o pojemności od 20 do 80 litrów, śpiworów, namiotów i akcesoriów. Naturalne kolory ziemi, wyzwolenie się od kątów prostych to cechy linii SUPERNATURAL.

HiMountain, plecak Thoryt 70HiMountain, plecak Thoryt 70

Przy projektowaniu plecaków lini SUPERNATURAL projektanci szczególną uwagę zwrócili na wygodę i funkcjonalność. Stąd komfortowe systemy nośne i liczne kieszenie. W plecakach bezpiecznie schowamy klucze – dzięki wewnętrznym karabinkom. Plecak przed deszczem chroni ukryty w każdym modelu pokrowiec przeciwdeszczowy. Butelkę z wodą umieścić można w bocznych siatkowych kieszeniach, a podręczne drobiazgi schować do poręcznych kieszeni na pasie biodrowym.

HiMountain, plecak Skand 50HiMountain, plecak Skand 50

Plecaki wykonano z markowych i solidnych materiałów. Plastikowe elementy dostarczyła firma Duraflex, a zamki japońska firma YKK. Zadbaliśmy też o wysoką jakość taśm, sznurków i tkanin. Wśród pięciu nowych modeli każdy znajdzie coś dla siebie. Plecaki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby różniły się funkcjonalnością.

Więcej: HiMountain

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0