HomeNowości z rynku

Ciepło na zamówienie

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy, a przede wszystkim odmraża palce u stóp! Już zeszłoroczna aura pokazała, na co ją stać, skuwając ziemię lodem na klika dobrych miesięcy. W tym roku pierwszy raz wychodzimy na mróz z orężem godnym konkurenta – butami ogrzewanymi elektrycznie.

Buty Bugathermo Techlite® to najbardziej zaawansowane technologicznie obuwie marki Columbia. Dzięki elektronice i wbudowanym w cholewki butów bateriom litowo-polimerowym ogrzewają stopę w najbardziej newralgicznych miejscach – pod palcami i śródstopiem.

Columbia, butz Bugathermo TechliteColumbia, butz Bugathermo Techlite

 

W zależności od intensywności grzania, bateria wystarcza na 4 do 6 godzin ciąglej pracy, a system grzewczy ładowany jest przez złącze USB lub klasyczny kabel sieciowy. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, by but błyskawicznie nagrzał się do komfortowej temperatury. Bugathermo posiadają dodatkowo wodoodporną, oddychającą cholewkę, warstwę izolacyjną Thinsulate® i podeszwę Omni-Grip®, która zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoża.

Buty dostępne są w dwóch wersjach – damskiej i męskiej.
Cena detaliczna butów Bugathermo – 1199.00 zł

***

Propozycją tylko i wyłącznie dla Pań są natomiast buty Snowfall Thermo®. Ten model łączy w sobie lifestylową estetykę i zaawansowaną technologię.

Columbia, buty Snowfall ThermoColumbia, buty Snowfall Thermo

O komfort stóp dba antybakteryjna, profilowana wkładka Contour Comfort®, natomiast za ciepło, tak jak w przypadku butów Bugathermo, odpowiedzialne są akumulatorki sterujące systemem grzewczym, uruchamiane jednym naciśnięciem guzika. Zwieńczona pluszem cholewa została wykonana z licowej skóry, a unikatowy system sznurowania butów ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.

Cena detaliczna butów Snowfall Thermo® – 1599.00 zł

To nie koniec elektryzujących wieści! Marka Columbia Sportswear planuje w przyszłym roku wypuścić całą kolekcję odzieży „pod napięciem”. W sezonie 2011/2012 będą nas grzały elektryczne rękawice, kurtki i jeszcze więcej modeli obuwia.

Anna Kuprian
Hill & Knowlton Poland

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0