HomeRynek outdoor

Szkolenie POG na Targach Kielce – „Relacje są najważniejsze”

Podczas Targów SPORT-ZIMA 2011, 16-19 lutego, kolejne szkolenie zorganizowało stowarzyszenie Polish Outdoor Group. Tym razem spotkanie dotyczyło modnych obecnie działań social media.

Szkolenie na Targach Kielce, zorganizowane przez Polish Outdoor Group (fot. 4outdoor.pl)Szkolenie na Targach Kielce, zorganizowane przez Polish Outdoor Group (fot. 4outdoor.pl)

Szkolenie, przeprowadzone przez przedstawicieli agencji NewRebel PR – Martę Pawlik oraz Marcina Węca, odbyło się pod hasłem: „Relacje są najważniejsze. Internet jako miejsce spotkania, nawiązania i budowania komunikacji z klientami”, przyciągnęło ponad dwadzieścia osób, wśród których znaleźli się producenci rynku outdoorowego, przedstawiciele sklepów i mediów.

Marta Pawlik wyjaśnia słuchaczom zawiłości działań na portalach społecznościowych (fot. 4outdoor.pl)Marta Pawlik wyjaśnia słuchaczom zawiłości działań na portalach społecznościowych (fot. 4outdoor.pl)

Słuchacze mieli okazje zapoznać się z podstawowymi zasadami działań w sferze portali społecznościach, poznali dobre praktyki w tej dziedzinie, dowiedzieli się dlaczego warto zaistnieć na Facebooku oraz jak to uczynić zgodnie z zasadami obowiązującymi na portalu.

Ci z Państwa, którzy chcieliby otrzymać pdf ze materiałem szkoleniowym proszeni są o kontakt – pog@pog.org.pl.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0