HomeRynek outdoor

Firma MATT na polskim rynku

Na polskim rynku outdoorowym rozpoczyna swój debiut MATT – hiszpańska firma, specjalizująca się w dodatkach sportowych: chustach wielofunkcyjnych, rękawicach i bieliźnie termoaktywnej. Wyłącznym dystrybutorem produktów MATT jest internetowy sklep z Nowego Sącza – TKsport.

Hiszpańska firma MATT działa na rynku akcesoriów i dodatków sportowych od 1979 roku oferując najwyższej jakości: rękawice zimowe (narciarskie i snowboardowe); multifunkcjonalne, całoroczne chusty z mikrofibry i polaru; bieliznę termoaktywną, itp. Jest to oferta skierowana zarówno do mężczyzn i kobiet, jak również do najmłodszych. Produkty zaprojektowane są z najdokładniejszą precyzją i wykonane z najlepszej jakości materiałów i membran: mikrofibry, Polartec®, GORE-TEX®, PrimaLoft®, Thinsulate™, WINDSTOPPER® i naturalnej skóry. Produkty MATT dostępne są od lat na wielu rynkach europejskich i cieszą się tam ogromnym sukcesem. Duża gama produktów firmy MATT jest produkowana w rodzimej Hiszpanii.

Flagowym produktem MATT są multifunkcjonalne chusty wykonane z elastycznego, bezszwowego materiału – mikrofibry. Chusty w zależności od warunków pogodowych mogą być używane jako szalik, opaska lub nakrycie głowy chroniąc przed wiatrem, wilgocią lub słońcem. Ze względu na ciekawą kolorystykę i design można je również wykorzystać jako atrakcyjny dodatek do codziennego ubioru.

Mikrofibra z której wykonane są chusty MATT to tkanina o właściwościach oddychających, idealnie odprowadzająca wilgoć na zewnątrz i utrzymująca optymalna temperaturę ciała. Chusty projektowane i produkowane są przez firmę MATT w rodzimej Hiszpanii.

Źródło: TKsport.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0