HomeImprezy outdoor

Wygraj start w Kilian’s Classic i poznaj zwycięzcę UTMB

Uwaga, konkurs! Takiej okazji jeszcze w Polsce nie było – do wygrania jest pakiet startowy na weekendowe zawody we Francji, które firmuje swoją osobą (oraz startuje) sam Kilian Jornet Burgada, dwukrotny zwycięzca UTMB, rekordzista biegu na Kilimandżaro i przez grań Pirenejów. W skład pakietu dla zwycięzcy konkursu wchodzi wpisowe i miejsce na liście startowej zawodów, przelot w obie strony na trasie Warszawa – Barcelona, zakwaterowanie oraz komplet odzieży startowej marki Salomon.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać tą, lub jedną z trzech nagród dodatkowych? Wystarczy założyć swój profil na stronie www.trailrunning.pl (lub już go mieć) i wysłać napisany przez siebie tekst (maksymalnie 2 strony w Wordzie) na adres piotr@trail.pl na jeden z trzech wybranych tematów:

I. Co sprawiło, że zacząłeś uprawiać biegi trailowe – dlaczego biegasz poza asfaltem, w terenie?

II. Dlaczego chcesz pojechać na zawody Kilian’s Classic? Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

III. Na przykładzie swoim i swoich znajomych, jakbyś zachęcił do uprawiania trail runningu osobę, która do tej pory biegała tylko po twardej nawierzchni?

Na Wasze teksty czekamy do 23 maja, zwycięzcę ogłosimy 29 maja. Zawody Kilian’s Classic odbędą się w dniach 2- 3 lipca 2011 roku. Więcej o samych zawodach u źródła na www.traildefontromeu.com.

Zwycięzca będzie miał niepowtarzalną okazję na start w dwudniowej imprezie, podczas której odbędzie się kilka biegów : 5km trail, 5km zbieg, 25km i 45km, którego ukończenie daje punkty kwalifikacyjne do UTMB 2012. Będzie miał też okazję poznać Kiliana i uczestniczyć w wydarzeniu, które już dziś uważane jest we Francuskim światku bigowym za jedno z najważniejszych spotkań w seoznie. Zapraszamy do udziału, każdy ma szansę « Biegać z Kilianem » ! Szczegóły na www.salomonrunning.com/pl/.

 Monika Strojny

www.trailrunning.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0