HomeRynek outdoor

Berghaus otwiera się na rynek rosyjski

Berghaus podpisał umowę dystrybucyjną z firmą LVB, w wyniku której marka po raz pierwszy będzie obecna na rynku rosyjskim. Dzięki porozumieniu, LVB ma wyłączne prawa do sprzedaży i promowania produktów Berghaus w Rosji, zarówno wśród sprzedawców detalicznych, jak i salonów monobrandowych, które firma posiada m.in. w Moskwie, Petersburgu, Jekaterynburgu i w Rostowie nad Donem.

Firma LVB, która jest częścią giganta JamilCo Group, ma ambitne plany względem marki Berghaus. Obejmuje to ugruntowanie popytu na asortyment serii Extrem i Mountain na szybko rozwijającym się rosyjskim rynku outdoorowym.

Pierwszy, firmowy sklep Berghausa zostanie otwarty w Moskwie jesienią 2011 roku. Jednocześnie produkty marki będą dystrybuowane w całej Rosji.

Stoisko firmowe marki Berghaus w sklepie Polar Sport (fot. Berghaus)Stoisko firmowe marki Berghaus w sklepie Polar Sport (fot. Berghaus)

Rosyjski rynek outdoorowy rozwija się bardzo dynamicznie i jest duże zapotrzebowanie na marki wysokiej jakości i wydajności. Berghaus pasuje do tego opisu bardzo dobrze. Marka ma tradycję, wiarygodność i autorytet, co jak uważam, będzie rezonować z zarówno ze sprzedawcami, jak i konsumentami – mówi Khaled Jamil, prezes JamilCo Group.

Znaleźliśmy doskonałego partnera w JamilCo Group. Zespół pracujący w firmie ma głębokie zrozumienie rosyjskiego rynku i szybko zdobywa uznanie dla marki Berghaus i naszych produktów – mówi Richard Leedham, wiceprezes Berghaus na rynek Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). – Grupa zajmująca się rejonem Europy i Bliskiego wshodu (EMEA) będzie ściśle współpracować z JamilCo by zagwarantować, że dostarczamy dobre wsparcie dla rynku, który ma ważną rolę do odegrania w naszej globalnej strategii rozwoju – dodaje.

Firma JamilCo powstała w 1988 roku. Dzisiaj jest jednym z rosyjskich liderów w marketingu, dystrybucji i sprzedaży detalicznej wysokiej jakości ubrań, akcesoriów i biżuterii. Do portfolio firmy należą m.in. takie marki jak: Burberry, Chaumet, Dior, Swatch, DeBeers, Dormeuil, Hermes, J.M. Weston, John Lobb, Salvatore Ferragamo, Sonia Rykiel, Wolford oraz Levi’s.

Źródło: www.sgboutdoor.co.uk

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 13 lat ago

    zdjęcie – stoisko firmowe. zdjęcie – stoisko firmowe BERGHAUS – Sklep Polar Sport Kraków