HomeRynek outdoor

Zaawansowane włókna w nowej kolekcji odzieży marki GoLite na sezon jesień/zima 2011

GoLite ponownie wprowadza do linii odzieży premium materiały Gore-Tex. Dzięki temu w sezonie jesień/zima 2011 pojawią się trzy nowe, w pełni funkcjonalne pozycje dla kobiet i mężczyzn.

Mowa o kurtce Ashdown Pro Shell, w której zastosowano trójwarstwowy laminat Gore-Tex Pro Shell, kurtce Currant Mountain, w której wykorzystano Gore-Tex Paclite Shell oraz kurtce Borrego Windstopper Softshell, dzięki której po raz pierwszy w kolekcji GoLite pojawił się materiał Gore Windstopper.

Polityką GoLite od zawsze było oferowanie szeregu wysoko zaawansowanych produktów outdoorowych, w których kluczowa jest funkcjonalność, wydajność oraz niska waga – mówi Mark Flanagan, dyrektor generalny w GoLite. – Marka Gore-Tex jest powszechnie kojarzona z wysoką jakością i wydajnością, a ponowne wprowadzenie produktów Gore odzwierciedla naszą filozofię stosowania najlepszych i najlżejszych materiałów w naszych produktach. Nowa seria odzieży wykonana z lekkich i wydajnych tkanin Gore pozwala nam w pełni rozwinąć trzy funkcjonalnie różne typy ubrań dla mężczyzn i dla kobiet – zapewnia.

Źródło: www.sgboutdoor.co.uk

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0