HomeRynek outdoor

Duncan Bembridge nowym dyrektorem sprzedaży działu Hard Goods The North Face EMEA

Na nowym stanowisku Bembridge będzie odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii sprzedaży obuwia i ekwipunku na rynkach europejskich. Stworzony przez nowego dyrektora sprzedaży Hard Good Sales Team będzie prowadził działania, mające na celu wyprowadzenie The North Face na pozycję lidera rynku.

Wcześniej Bembridge pracował dla brytyjskich oddziałów firm Adidas i Dr Martens. Do VF International dołączył w 2004 roku obejmując stanowisko Country Managera Jansport w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W 2007 roku awnasował na stanowisko dyrektora marketingu i sprzedaży Jansport dla regionu EMEA. W kolejnych latach przyczynił się do sukcesu marketingowego i rynkowego marki.

Doświadczenie Duncana w tym segmencie rynku i wiedza na temat VF sprawia, że jest on idealną osobą do pracy nad rozwojem naszej strategii w zakresie obuwia i ekwipunku. Jesteśmy pewni, że nasi partnerzy handlowi już niedługo odczują różnicę w tych dwóch liniach – powiedział Arne Arens, dyrektor sprzedaży The North Face EMEA, bezpośredni przełożony Bembridgea.

Źródło: SNOW PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0