HomeRynek outdoor

Firma Metrum dystrybutorem marki Motive

18 maja krakowska firma Metrum podpisała w Piasecznie umowę z firmą JJW, na podstawie której została dystrybutorem marki Motive na terenie całej Polski. Motive to brand sportowych i outdoorowych specjalistycznych skarpet, dobrze znanych nie tylko na rodzimym rynku. Skarpety Motive eksportowane są m.in. do Holandii, Niemiec, Anglii, Irlandii, Izraela, Meksyku, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii i na Węgry.

Były używane na olimpiadzie w Pekinie, są aktualnie testowane przez ekspertów od zamówień sprzętu sportowego sieci Intersport w Niemczech, wzbudziły zainteresowanie nawet w Emiratach Arabskich. Jakość produktów firmy JJW docenił m.in Polski Komitet Olimpijski, zamawiając serię skarpet dla naszych Reprezentantów na Igrzyska Olimpijskie w Vancouver.

Oprócz Motive firma Metrum jest dystrybutorem także trzech innych marek: Spaio, Stoor oraz Defender.

Spaio jest marką należącą do polskiej firmy Tespol, a specjalizuje się w bezszwowej bieliźnie i sportowej odzieży termoaktywnej z Dryarnu. Marka istnieje od jesieni 2010 roku. Wszystkie produkty Spaio produkowane są we Włoszech. W ciągu zaledwie kilku miesięcy Spaio przebojem weszło na rynek outdoorowy i sportowy – po 6 miesiącach od premiery rynkowej produkty marki dostępne są już w ponad 70 sklepach na terenie całej Polski, w tym w znanych branżowych sieciach handlowych, jak Bergson, Cerro Torre, Militaria.pl oraz największych sklepach internetowych (Militaria.pl, Presto).

Spaio, koszulka RelieveSpaio, koszulka Relieve

Stoor natomiast, to polska marka odzieży termoaktywnej należąca do firmy Akta z Jeleniej Góry, obecna na rynku outdoorowym od 2006 roku. Całość produkcji wykonywana jest w polskich szwalniach z materiałów importowanych głównie z Włoch.

Wyroby Stoor wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim atrakcyjną ceną, dzięki której produkty tej marki należą do jednych z tańszych w swojej grupie asortymentowej.

Źródło: Metrum

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0