HomeRynek outdoor

Nowy producent crashpadów na polskim rynku

Na polskim rynku outdoorowym pojawił się nowy, rodzimy producent crashpadów – marka Antygravity, która swoją działalność rozpoczęła w tym roku.

W ofercie marki znajdują się crashpady, materace gimnastyczne oraz akcesoria do boulderingu, takie jak paski do spodni, czapki i woreczki na magnezję.

Głównym produktem są jednak crashpady, proponowane w dwóch seriach: Standard i Pro.

Seria Standard przeznaczona jest dla użytkowników, którzy cenią sobie prostotę rozwiązań, niską wagę oraz obniżoną cenę.

Antygravity, crashpad Voyager ProAntygravity, crashpad Voyager Pro

Seria Pro charakteryzuje się nieco większym skomplikowaniem i wieloma oryginalnymi rozwiązaniami:

  • Dzięki zastosowaniu specjalnej listwy łączącej komory, możliwe jest wypięcie jednej z nich, dzięki czemu można ją wykorzystać w innym miejscu lub podczas asekuracji na problemach z dwoma crux’ami.
  • Możliwe jest także połączenie crashpada wzdłuż na kształt litery L oraz wykorzystanie go jako wygodnego łóżka.
  • System zamykania pada jest jednocześnie płachtą, w której można przenosić dodatkowy sprzęt, np. buty, worek na magnezję, czy komplet szczotek.
  • W czasie użytkowania pada, płachta chroni przed zabrudzeniem spodnią część, dzięki czemu użytkownik nie pobrudzi się podczas przenoszenia crashpada.
Antygravity, crashpad Arakis ProAntygravity, crashpad Arakis Pro

 

Crashpady firmy Antygravity dostępne są na stronie www.antygravity.com.

Po wykonaniu wielu, trwających ponad rok testów materiałów i kombinacji pianek udało nam się stworzyć produkt, który cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, podwyższono trwałość pianek oraz ich parametry amortyzacji tak ważne dla bezpieczeństwa – mówi o serii Pro Piotr Pisz z firmy Antygravity.

Wszystkie produkty Antygravity posiadają dwu letnią gwarancję i zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0