HomeRynek outdoorPraca

ISPO uruchamia całoroczną platformę Job Exchange

Targi ISPO Munich uruchomiły międzynarodową platformę ofert pracy ISPO JOBS. Platforma ma zapewnić szybki i efektywny dostęp do wykwalifikowanej kadry kierowniczej, jak również listy ofert pracy w branży sportowej.

Nowa, dwujęzyczna giełda pracy będzie zarządzana przez ISPO we współpracy z doświadczonym partnerem Sport-Job.de.

Firmy szukające nowych pracowników mogą umieszczać swoje ogłoszenia na platformie ISPO i docierać do wykwalifikowanych kandydatów przez cały rok. Platforma jest kierowana do bardzo szeroko pojmowanej branży sportowej. Cały proces jest bardzo prosty: oferty pracy przysyłane są na formularzu kontaktowym.

Sport-Job.de nadaje im właściwy format i niezwłocznie publikuje na stronie dedykowanej ISPO JOBS (www.ispo.com/jobs) oraz na platformie www.sport-job.de działającej od 2000 roku.

Podwójne publikowanie ogłoszeń gwarantuje efektywne dotarcie wszystkich ogłoszeń do grup docelowych. Osoby poszukujące pracy aplikują bezpośrednio i na korzystnych warunkach do wybranych przez siebie pracodawców poprzez internetowy formularz zgłoszenia.

Dodatkowo, oferty pracy będą również publikowane na tablicy Job Board na stoisku ISPO Academy zlokalizowanym przy wejściu EAST podczas targów ISPO MUNCIH (3-6 luty 2013). Od momentu uruchomienia platformy aż do terminu rozpoczęcia targów wszyscy ogłoszeniodawcy otrzymają atrakcyjną zniżkę na umieszczenie swoich ogłoszeń. 

ISPO JOBS jest już kolejną usługą oferowaną przez ISPO jako wiodącej międzynarodowej sieci branży sportowej jako kompleksowa usługa dla międzynarodowej branży sportowej.

Celem uruchamiania indywidualnych usług jest wsparcie firm branżowych w ich dążeniach do osiągnięcia wysokiej pozycji w odniesieniu do międzynarodowej konkurencji, zwiększenia portfolio klientów oraz rozwijania i utrzymywania personalnych kontaktów i relacji.

Źródło: ISPO Munich 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0