HomeRynek outdoor

Nadchodzą targi ISPO MUNICH 2014

W zimowym kalendarzu branży sportowej i outdoorowej nie ma ważniejszego wydarzenia niż monachijska wystawa ISPO MUNICH. Tegoroczne targi odbędą się w dniach od 26 do 29 stycznia 2014 roku. Na przygotowania zostało już niewiele czasu.

Organizatorzy targów spodziewają się ponad 2400 wystawców z ponad 50 krajów, którzy zaprezentują swoje produkty na powierzchni wystawienniczej przekraczające 180 tys. m2 w 16 halach.

Nie zabraknie także wystawców z Polski – na tegorocznych targach ISPO MUNICH swoje produkty zaprezentują 43 firmy, z czego 12 z branży outdoorowej.

ISPO MUNICH 2013, stoisko marki Haglofs (fot. 4outdoor)ISPO MUNICH 2013, stoisko marki Haglofs (fot. 4outdoor)

Poza prezentacją produktów na przyszły sezon jesień/zima i biznesowymi spotkaniami, targi to także wiele wydarzeń dodatkowych. Każdego dnia uczestnicy ISPO MUNNICH będą mieli okazję wziąć udział w kilkunastu wydarzeniach, wśród których znajdują się wykłady, prezentacje, panele dyskusyjne, pokazy mody, giełda pracy oraz wydarzenia sportowe przygotowywane przez organizatorów, wystawców, jak i branżowe stowarzyszenia.

W tym roku w programie m.in. kolejna edycja ISPO Academy, panele ISPO Health&Fitness, Textrends Forum, Snow Ice & Rock Summit, organizowany przez markę Marmot, wycieczki Retail Tour oraz wiele wydarzeń na stoiskach marek i organizacji skupiających firmy z danego regionu.

ISPO Snow Ice & Rock Summit (fot. ISPO MUNICH)ISPO Snow Ice & Rock Summit (fot. ISPO MUNICH)

ISPO to także prestiżowe konkursy: ISPO BRANDNEW oraz ISPO AWARD. Finalistów tego pierwszego już znamy (więcej informacji TUTAJ), zwycięzców ISPO AWARD poznamy dopiero w Monachium. ISPO AWARD zostanie przyznana w trzech różnych działach: Produkty, Kampanie Marketingowe oraz Produkty Azjatyckie.

Międzynarodowe jury nagrody ISPO AWARD 2014 złożone jest z dziennikarzy, projektantów, sprzedawców detalicznych oraz wybitnych sportowców. W tym elitarnym gronie znalazło się także dwóch ekspertów z Polski: Tomasz Kurdziel, redaktor naczelny i wydawca prestiżowego magazynu o tematyce narciarskiej NTN Snow & More, doświadczony narciarz oraz komentator dla Eurosport oraz przedstawiciel naszej redakcji – Piotr Turkot – wydawca serwisów 4outdoor.pl, wspinanie.pl i outdoormagazyn.pl, Magazynu 4outdoor Biznes, prezes Polish Outdoor Group, dyrektor programowy Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

Prace jury ISPO AWARD 2013 (fot. ISPO MUNICH)Prace jury ISPO AWARD 2013 (fot. ISPO MUNICH)

Dla branżowych odwiedzających targi będą otwarte od 26 do 28 stycznia w godz. od 9:00 do 18:00 oraz 29 stycznia w godz. od 9:00 do 17:00. Wszystkie potrzebne informacje na temat ISPO MUNICH znajdziecie na stronie: www.ispo.com.

W trakcie targów do dyspozycji wystawców są polscy przedstawiciele targów ISPO MUNICH pod następującymi numerami telefonów:

  • Joanna Biernacka-Goworek (od niedzieli do wtorku) + 48 695 744 503
  • Agata Białek (od soboty do środy) + 48 537 884 969
  • Marcin Jędrzejczyk (od soboty do wtorku) + 48 691052582

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0