HomeRynek outdoor

GO Sport otwiera się w Galerii Mazovia

Już 19 lipca w Galerii Mazovia w Płocku odbędzie się otwarcie nowego salonu GO Sport. Na odwiedzających sklep czeka mnóstwo atrakcyjnych promocji, a także piłkarska strefa Adidas Speed Gun.

Na otwarciu nie zabraknie również gościa specjalnego, którym będzie Katarzyna Cichopek – aktorka aktywnie zajmująca się sportem i promująca aktywny tryb życia. 

Otwarcie płockiego salonu GO Sport odbędzie się w najbliższą sobotę 19 lipca o godzinie 12:00 w Galerii Mazovia. Nowy salon będzie zajmował 1 300 mkw powierzchni handlowej.

W uroczystym otwarciu będzie uczestniczyła Dyrektor Generalna sieci GO Sport w Polsce, Dorota Wiaderek. Otwarcie salonu związane jest z jego przeniesieniem – wcześniej funkcjonował przy Centrum Handlowym Auchan, oraz ze zwiększeniem asortymentu.

Atrakcje na otwarciu

W dniu otwarcia zaplonowano mnóstwo atrakcji dla klientów, m.in. wielkie promocje cenowe dotyczące produktów sezonowych i odzieży, a także możliwość zdobycia bonów zakupowych. Na terenie Galerii, specjalnie dla miłośników piłki nożnej, powstanie strefa Adidas Speed Gun, w której fani futbolu będą mogli sprawdzić swoje możliwości strzelając do bramki i mierząc prędkość lecącej piłki. Piłkarska strefa będzie otwarta już od godziny 10:00.

Podczas otwarcia salonu GO Sport pojawi się również aktorka Katarzyna Cichopek, znana z prowadzenia sportowego trybu życia. Gwiazda będzie rozdawała autografy, a także opowiadała o aktywnym spędzaniu czasu z rodziną.

Oferta nowego salonu

Dzięki zmianie lokalizacji asortyment dostępny w salonie GO Sport zostanie powiększony o nową gamę artykułów sportowych. W ofercie będzie zatem posiadał produkty z kilkudziesięciu kategorii, takich jak: bieganie, gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), sport zimowe (narciarstwo, snowboard, łyżwy), fitness, rowery, rolki, tenis i inne sporty rakietowe, basen, sporty walki i turystyka górska. Ponadto, klienci będą mogli skorzystać z profesjonalnego serwisu sprzętu sportowego (m.in. rowerowego, łyżwiarskiego
i narciarskiego).

***

GO SPORT – Sieć sklepów sportowych, które zapewniają możliwość zakupu produktów z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych w jednym miejscu. Wiodąca marka sklepów sportowych, należąca do Grupy Go Sport – francuskiej grupy kapitałowej. W Polsce to 26 sklepów (planowane jest otwarcie kolejnych placówek), w których spotkać można pasjonatów i ludzi czynnie uprawiających różnorakie dyscypliny sportowe. Sprzęt oferowany w sieci sklepów GO Sport charakteryzuje się innowacyjnością oraz otwartością na wszelkie nowinki technologiczne. 

Informacja prasowa GO SPORT

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0