HomeNowości z rynku

Neverland zaprasza na swoje stoisko na targach KIELCE SPORT-EXPO 2015

NEVERLAND® zaprasza na największą i najważniejszą w tej części Europy imprezę branży sportowej i outdoorowej – Międzynarodowe Targi KIELCE SPORT-EXPO od 18 do 20 lutego 2015.

Tegoroczna edycja kieleckich targów zapowiada się wyjątkowo – to już trzydzieste jej wydanie. Po raz kolejny będzie to jedyna okazja w roku, by bezpośrednio spotkać się i zapoznać z kolekcjami odzieży i sprzętu w tak licznym gronie wystawców.

W tym roku na swoim stoisku NEVERLAND®, oprócz znanych z poprzednich lat kolekcji, zaprezentuje nowe wzory i pomysły na kolejny sezon jesienno-zimowy 2015/2016.

Będzie można u nas zobaczyć przede wszystkim, będącą od kilku lat główną częścią oferty marki szeroką kolekcję czapek zimowych, odpowiadających bieżącym rynkowym trendom mody oraz wykorzystujących najnowsze wzory i technologie od lat wykorzystywane do swoich produktów przez markę NEVERLAND®: PREVENT® membrane, POLYCOLON®, CLIMAYARN®, WOOL BLEND® – produkowane przez Schoeller Austria. 

Oprócz czapek, na stoisku można będzie zapoznać się z kolekcjami:

  • najnowszej linii termosów i kubków termicznych
  • kijów trekkingowych i nordic walking
  • nosidełek turystycznych, zaprojektowanych z myślą o bezpiecznym poruszaniu się w górach z dziećmi
  • plecaków miejskich i trekkingowych 
  • rękawic przeznaczonych na narty i snowboard 

W szczególny sposób zapraszamy do stoiska NEVERLAND® wszystkich klientów, chcących poza zapoznaniem się z naszą ofertą złożyć również zamówienia. Specjalnie na Targi KIELCE SPORT-EXPO została przygotowana oferta rabatowa umożliwiająca zamawianie naszych produktów na bardzo preferenyjnych warunkach.

NEVERLAND® jest znaną i cenioną europejską marką założoną w 2002 roku. Mimo ugruntowanej od kilkunastu lat pozycji na rynku, ciągle stwaimy na rozwój, sukcesywnie poszerzając swoja ofertę. Początki marki kojarzone są głównie z rękawicami narciarskimi i snowboardowymi. Wraz z upływem czasu w ofercie pojawiły się rownież kominiarki oraz skromna kolekcja czapek zimowych. W ciągu ostatnich kilku lat oferta czapek dynamicznie się poszerzała, by ostatecznie stać się flagowym produktem marki NEVERLAND®. Najwyższa jakość wykonania oraz wysokiej jakości materiały użyte w produkcji, projektowane i wytwarzane  z uwzględnieniem wpływu na środowisko naturalne, gwarantują że produkty NEVERLAND® spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0