HomeNowości z rynku

Plecaki Gregory z dożywotnią gwarancją

Firma Gregory, będąca jednym z największych producentów plecaków turystycznych na świecie, wprowadza politykę dożywotniej gwarancji.

Jak podaje obecny agent marki w Polsce, firma Crag Sport: Od dwóch lat współczynnik reklamacji wyniósł poniżej 0,5 proc. Wszystkie reklamacje prowadzone przez naszą firmę zostały rozpatrzone pozytywnie, niezależnie od daty zakupu plecaka. W  lipcu tego roku wymieniliśmy klientowi plecak, który nabył 10 lat temu w USA. Każdy plecak, który trafia do nas do działu reklamacji, przesyłany jest do Warranty Center w Niemczech. Tam plecak zostaje naprawiony bądź wymieniony na nowy. Jeżeli dany model wyszedł już z kolekcji, klient otrzymuje propozycję wymiany plecaka na aktualny model.

Gregory, modele Zulu/Jade - nowości produktowe na wiosnę i lato 2016Gregory, modele Zulu/Jade – nowości produktowe na wiosnę i lato 2016

Gregory Mountain Products to drugi pod względem wielkości producent plecaków turystycznych w USA. Początki firmy sięgają 1977 roku kiedy to założyciel – Wayne Gregory – stworzył pierwszą linie plecaków. Jego projektowi przyświecała jedna myśl: plecak ma być tak wygodny i dostosowany do budowy pleców, jak turystyczne obuwie do stopy. Uzbrojeni w tą myśl pracownicy firmy Gregory starają się tworzyć najwygodniejsze plecaki na rynku od ponad 35 lat.

Firmę od lat budują niezmiennie trzy filary:

BEST FIT – to najważniejsze założenie firmy. Gregory produkuje plecaki, które doskonale pasują do budowy pleców, są wygodne podczas wielogodzinnego użytkowania oraz odpowiednio rozkładają wagę ekwipunku. Każdy plecak firmy Gregory posiada instrukcję dotyczącą doboru rozmiaru, wielkości plecaka oraz regulacji poszczególnych pasów.

TRUE QUALITY – firmę wyróżnia niezwykła dbałość o szczegóły. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają liczne praktyczne rozwiązania np. technologia regulacji VERSAFIT oraz innowacyjne dodatki.

REAL STYLE – produkty Gregore’go wyróżnia prosty amerykański design, dzięki któremu plecaki nie wychodzą z mody przez lata oraz stanowią estetyczny dodatek turystycznego wyposażenia.

Więcej informacji na stronie: gregorypacks.com.

Informacja prasowa 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0