HomeRynek outdoor

Manchester United i Columbia Sportswear ogłaszają światową współpracę

Firma Columbia Sportswear została oficjalnym partnerem Manchester United. W ramach umowy uznana amerykańska marka odzieży outdoorowej zaprojektuje i stworzy podwójnie obrandowaną kolekcję odzieży do aktywności takich jak piesze wycieczki, wspinaczka górska, jak również odzież odpowiednią do sportów wodnych i zimowych.

Columbia jest sztandarową marką firmy Columbia Sportswear Company, która tworzy innowacyjne produkty dla amatorów aktywnego wypoczynku od 1938 roku. Współpraca z Manchester United jest dowodem na to, że nowoczesne, wysokiej jakości produkty Columbii cieszą się rosnącą popularnością.

Dyrektor Zarządzający Grupy Manchester United, Richard Arnold, komentuje:

Manchester United jest dumny, że może współpracować z firmą Columbia Sportswear, aby stworzyć dla naszych fanów nowy i ekscytujący asortyment produktów z logo klubu.

Zarówno Manchester United jak i Columbia mają bogatą historię oraz reputację w kreowaniu innowacyjnych produktów o najwyższej jakości. Produkty Columbii dostępne są w ponad 100 krajach, a  firma, tak jak i klub Manchester United, szczyci się międzynarodowym zasięgiem.

Joe Boyle, Starszy Wiceprzewodniczący ds. Artykułów Promocyjnych i Projektowania w Columbii komentuje:

Cieszymy się możliwością współpracy między wiodącym klubem sportowym i światowym liderem odzieży outdoorowej. Manchester United i Columbia mają podobne podejście do poziomu zaangażowania w jakość produktów jak i ich innowacyjność. Wspólnymi siłami, są w stanie dostarczyć fanom Manchester United na całym świecie atrakcyjną  linię odzieży outdoorowej, która łączy promocję Manchester United z zaawansowaną technologią i jakością oferowaną przez Columbię.

Columbia zaprezentuje wspólną, dostępną dla klientów kolekcję obu marek jesienią 2016 roku.

O Manchester United:

Manchester United jest jedną z najpopularniejszych i najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. Przez 138 lat działania, zdobyli łącznie 62 trofea, co zaowocowało rozwojem jednej z najbardziej pożądanych marek sportowych na świecie i stworzeniem międzynarodowej społeczności składającej się z 659 milionów fanów. Nasza ogromna i bardzo zaangażowana społeczność fanów pozwala na generowanie znaczących zysków z wielu źródeł, takich jak różnego rodzaju patronaty, artykuły promocyjne, licencjonowanie produktów, media społecznościowe oraz zyski z meczów i ich transmisji.

O Columbia Sportswear Company

Columbia Sportswear Company jest wiodącym innowatorem na świecie w zakresie outdoorowej odzieży, dodatków oraz wyposażenia. Założona w 1938 r. w Portland, w stanie Oregon, Columbia Sportswear sprzedaje produkty w ponad 100 krajach na świecie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę internetową pod następującym adresem: http://www.columbia.com.

Informacja prasowa firmy Columbia Sportswear Company

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0