HomeRynek outdoor

Larix nowym dystrybutorem Sea to Summit w Polsce

Firma Larix – dystrybutor takich marek jak Meindl, Uvex, Reusch, Odlo, Killtec oraz Reima – z dniem 1 czerwca 2016 roku podpisała umowę dystrybucyjną z marką Sea to Summit, wiodącym producentem akcesoriów outdoorowych i podróżniczych.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nowym przedstawicielem Sea to Summit na rynku polskim będzie firm Larix – mówi Keith E. Paxton, Manager Eksportu Sea to Summit. – Firma Larix posiada ugruntowaną wiedzę i bogate doświadczenie w dystrybucji marek z grupy premium, co wierzę, że pozytywne wpłynie na rozwój marki Sea to Summit na polskim rynku – dodaje.


Nowy dystrybutor Sea to Summit w Polsce rozpocznie pracę z marką od prezentacji kolekcji wiosna/lato 2017.

Obecny dystrybutor marki, firma Sporting Brożyna, zakończy realizację dostaw wraz z końcem 2016 roku. Od początku 2017 roku wszystkie dostawy na terenie Polski realizowane będą przez firmę Larix.

Chciałbym podziękować firmie Sporting Brożyna za dotychczasową współpracę oraz budowaniu marki Sea to Summit na polskim rynku – mówi Keith E. Paxton, Manager Eksportu Sea to Summit.

Sea to Summit to australijski producent najwyższej jakości akcesoriów turystycznych, które sprawdzają się równie dobrze w wodzie, jak i na lądzie.

Wszystkie firmy zainteresowane współpracą z marką Sea to Summit proszone są o kontakt:

LARIX SP. Jawna
ul. Bielska 1124
43-374 Buczkowice
Poland

Łukasz Hola
Sea to Summit Brand Manager Poland
l.hola@larix.com.pl
+48 665 307 020

Informacja firmy Larix

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0