HomeNowości z rynku

Polski team Dare 2b testuje odzież sportową brytyjskiej marki

Marka Dare 2b tworzy odzież o dopracowanym kroju, materiałach o wysokich parametrach technicznych i odważnym, nowoczesnym wzornictwie dla wszystkich, którzy chcą być aktywni o każdej porze roku. Wywodzi się z Anglii, a jej początki sięgają 2000 roku. Produkty Dare 2b obecne są w ponad 60 krajach na świecie.Niemal w każdym z nich marka współpracuje z wybranymi testerami. Jest to grupa zwariowanych osób należących do światowej czołówki w swoich dyscyplinach sportu, takich jak zwycięzca Tour de France, Hiszpan Oscar Pereiro.

Członkowie Dare 2b Team pomagają w tym, by odzież wypuszczana na rynek była jak najlepsza. W Polsce do grona ambasadorów marki należy już kilkadziesiąt osób, związanych z różnymi aktywnościami. Używają oni produktów z kolekcji sportowych Dare 2b podczas startów w zawodach, na treningach oraz na co dzień. Przedstawiamy polski team Dare 2b.

Grzegorz Sudoł

Grzegorz Sudoł

Grzegorz Sudoł

Trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista mistrzostw świata i srebrny medalista mistrzostw Europy w chodzie sportowym. Reprezentował Polskę w pucharze Europy (medale drużynowe) i w pucharze świata. Absolwent oraz pracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener lekkiej atletyki. Upór i konsekwencja w dążeniu do celu – to jego recepta na sukces.

Łukasz Zdanowski

Łukasz Zdanowski

Łukasz Zdanowski

Trenuje biegi górskie i skialpinizm. Mimo młodego wieku ma już spore sukcesy na koncie: był drugi na Baikal Ice Marathon (bieg po zamarzniętym jeziorze Bajkał w warunkach zimowych), a także zajął II miejsce w Salomon Ultra-Trail® Hungary na dystansie 115 km. To, co go „kręci” poza bieganiem, to szybkie zdobywanie szczytów górskich. Na wbiegnięcie i zbiegnięcie z Mont Blanc potrzebował zaledwie 7 godzin i 55 minut.

Emilia Romanowicz

Emilia Romanowicz

Emilia Romanowicz

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w narciarstwie biegowym. Obecnie utytułowana biegaczka, dietetyk i trenerka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Prowadzi bloga kulinarnego ze zdrowymi przepisami dla sportowców Fit Kuchta i równie pewnie jak na trasach biegowych czuje się w kuchni.

Anna Kącka

Anna Kącka

Anna Kącka

Młoda polska biegaczka, która zajmuje czołowe miejsca w biegach górskich. Jej największy sukces to pierwsze miejsce w parze kobiecej w najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce – w Biegu Rzeźnika (2016). Drugą ogromną pasją Ani jest narciarstwo alpejskie. W przyszłości chciałaby spróbować swoich sił w zawodach skitourowych, łącząc obie interesujące ją dyscypliny sportu.

Paweł „Pigmej” Krawczyk

Paweł „Pigmej” Krawczyk

Paweł „Pigmej” Krawczyk

Wspinacz, skialpinista, miłośnik roweru MTB, ale przede wszystkim biegacz-pasjonat. Choć pierwszy start na asfalcie zaliczył kilkanaście lat temu, dopiero stosunkowo niedawno odkrył dla siebie biegi górskie, od razu plasując się w czołówce zawodników. Trenuje z Deą, swoim psem, i to ona zazwyczaj narzuca tempo 🙂

Ida Kupś

Ida Kupś

Ida Kupś

Nastoletnia wspinaczka z Krakowa, która nie tylko pokonuje trudne drogi w skałach, ale także na równym poziomie z seniorami rywalizuje w zawodach. Stoi dopiero na początku swojej życiowej drogi, ale już teraz warto śledzić jej losy…

Monika Ciaciuch, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus

Monika Ciaciuch, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus

Monika Ciaciuch, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus

Cztery charaktery w jednej łódce, a cel ten sam – meta! Wioślarska żeńska czwórka podwójna wygrywała już Puchary Świata, stała na podium podczas mistrzostw świata, a na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro zdobyła brązowy medal!

BRT Wrocław

BRT Wrocław

BRT Wrocław

Bike Riders Team czyli ambitna amatorska drużyna kolarstwa górskiego i szosowego z Wrocławia, trenująca oraz startująca na wielu rowerowych imprezach na terenie Dolnego Śląska i nie tylko! BRT Wrocław liczy około 20 członków, jej liderem jest Łukasz Wolny. W BRT jeżdżą mocno, trenują jeszcze mocniej, a na wyścigach taktykę mają prostą: do połowy na 100%, a potem szybciej!

TATRASKI Podhale Nowy Targ

TATRASKI Podhale Nowy Targ

TATRASKI Podhale Nowy Targ

Polski klub hokejowy, najbardziej utytułowany w Polsce. Drużyna „Szarotek” zdobyła najwięcej tytułów mistrzowskich (aż 19!), a wielokrotnie nagradzana była srebrnym i brązowym medalem mistrzostw Polski. To ponad 80 lat historii!

Odzież Dare 2b należy do wyjątkowo dopracowanych na rynku, a przede wszystkim wygrywa stosunkiem ceny do jakości, gdyż głównym celem marki jest dostarczenie produktów bardzo technicznych, ale po rozsądnej i przystępnej cenie. Gdzie się przyda? Podczas wyścigów po szosie, na trasach downhillu, na górskich ścieżkach biegowych, w salce siłowni czy na macie do jogi. Zimą żywiołem Dare 2b jest puch i ubrania marki można spotkać na rampie, ubitym śniegu czy też na deptaku pod stokiem. Użytkownicy mają gwarancję, że zostały one sprawdzone przez wymagających użytkowników, w tym zawodników z polskiego teamu marki.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0