HomeNowości z rynku

Mactronic dla biznesu – zestawy podarunkowe

Prezenty to podstawa dobrych relacji. Biznesowy upominek wzmacnia lojalność klientów, pomaga realizować cele marketingowe oraz dbać o wizerunek firmy. Warto więc dopilnować tego, by podarunek był wyjątkowy.

Zbuduj lojalność swoich Klientów

Mactronic od ponad ćwierć wieku dostarcza innowacyjne latarki i oświetlenie przenośne dla szerokiego grona odbiorców. Przez ponad 27 lat firma założona przez Czesława Mocka zbudowała pozycję polskiego lidera branży i jednego z największych dostawców w Europie. Oferuje szeroką gamę ponad 500 modeli sprzętu oświetleniowego oraz wysokiej jakości noże i scyzoryki amerykańskiej marki Buck. Do produkcji latarek Mactronic wykorzystuje wyłącznie najlepsze materiały. Efektem jest sprzęt odporny na najtrudniejsze warunki.

Zestaw podarunkowy marki Mactronic

Zestaw podarunkowy marki Mactronic

mactronic-gift-20-zestaw-podarunkowy

Wybierając jeden z zestawów upominkowych Mactronic, dajesz klientowi jakość na lata. Wysokiej klasy latarka lub lampka przyda się w codziennych sytuacjach. Będzie skutecznie przypominała o Twojej firmie. Przetrwa dłużej i wytrzyma więcej niż standardowy kubek, długopis lub pudełko słodyczy. To najlepsza wizytówka Twojego biznesu. Funkcjonalny prezent budujący lojalność.

Zainteresowani zestawami proszeni są o kontakt: clemiech@mactronic.pl, telefon: + 48 505 933 650.

Informacja prasowa marki Mactronic

KOMENTARZE

WORDPRESS: 6