HomeRynek outdoor

Sklep Górski Taternik w Poznaniu otwiera nowe piętro z odzieżą

Powierzchnia większa aż o 300 metrów kwadratowych, bardziej różnorodna oferta produktów renomowanych, światowych marek i przestronne przymierzalnie – to efekty otwarcia nowej części specjalistycznego sklepu ze sprzętem górskim.

Nowe, odzieżowe piętro Sklepu Górskiego Taternik w Poznaniu (fot. Sklep Górski Taternik)

Sklep Górski Taternik przy ulicy Gołębiej istnieje już od 14 lat i można powiedzieć, że wpisał się już w krajobraz Poznania. Choć zachodzą w nim liczne zmiany, główna idea – dostarczanie najwyższej jakości odzieży i sprzętu outdoorowego – wciąż pozostaje niezmienna. Szczególny nacisk położono na dobór asortymentu, który spełni warunki nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ekipa Sklepu Górskiego Taternik w Poznaniu (fot. Sklep Górski Taternik)

„Taternik” skupia osoby, które interesują się sportem, pasjonują się działalnością górską lub, po prostu, lubią spędzać czas aktywnie. Świetnie wyszkolony personel zna więc temat od podszewki i gwarantuje profesjonalne doradztwo. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala dopasować odzież, sprzęt i obuwie odpowiednio do potrzeb i zainteresowań – niezależnie od tego, czy jest to wspinaczka, turystyka, czy podróżowanie.

Nowe, odzieżowe piętro Sklepu Górskiego Taternik w Poznaniu (fot. Sklep Górski Taternik)

Odwiedzający może liczyć nie tylko na eksperckie podejście, ale również na przyjazną atmosferę, która sprzyja komfortowym zakupom. To właśnie ona sprawia, że klienci chętnie tu wracają i obdarzają obsługę niesłabnącym zaufaniem.

Zapraszamy również na wirtualną wycieczkę po nowym piętrze sklepu – wirtualnawycieczka.

Informacja prasowa Sklep Górski Taternik

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0