HomeNowości z rynku

Wygraj weekend w Annecy. Propozycja Salomona tylko dla Pań

Przypominamy, że od 21 kwietnia do 31 maja trwa kolejny konkurs Salomona. Tym razem coś tylko dla kobiet „Women outdoor” w sklepach Intersport.

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, lubicie góry i wszystko co z nimi związane, jeśli chcecie wygrać wycieczkę do Annecy, zapraszamy do udziału w konkursie.

Aby wziąć w nim udział wystarczy załadować poprzez stronę konkursową www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment zdjęcia pokazującego twój ulubiony moment w trakcie górskiej wędrówki. Nie jest wymagane dokonanie zakupów żadnych produktów!

Nagrodą jest w całości opłacony wyjazd do Annecy w terminie 15-17 Września (samolot, wyżywienie, zakwaterowanie oraz liczne atrakcje) dla laureatki zdjęcia oraz jej przyjaciółki.

Akcja kierowana jest wyłącznie do kobiet powyżej 18 roku życia i potrwa do końca maja. Więcej na: www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment Salomon z myślą o kobietach i ich wymaganiach stworzył kolekcję, która zapewnia pełen komfort i wszechstronność. Nowa kolekcja pozwoli czerpać jeszcze więcej radości z aktywności na łonie natury, tak jak najbardziej lubisz.

Z całego wachlarza naszych propozycji, które możecie znaleźć na www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment chcielibyśmy przedstawić buty Ellipse 2 GTX W.

Lekkie damskie buty turystyczne Ellipse 2 GTX W pomogą wam z łatwością pokonywać szlaki. Buty Ellipse, stworzone specjalnie dla kobiet, są nieprzemakalne i trwałe, dzięki czemu sprostają najtrudniejszym szlakom i pozwolą Ci cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu.

Salomon Ellipse 2 GTX W

ELLIPSE GTX 2 W to detale i dopasowanie inspirowane modelami sportowymi. Niski profil buta zagwarantuje lekkość w terenie i pozwoli precyzyjnie stawiać stopy. Multifunkcjonalne buty marki Salomon idealnie sprawdzą się na szlaku i posłużą do podejść pod wspinaczkowe drogi. Cholewkę wykonano z zamszu i materiału tekstylnego. Są one odporne na wodę dzięki membranie GORE-TEX Extended Comfort. Stopę przed nieprzyjemnym kontaktem z przeszkodami uchroni gumowy panel na czubku buta. Nie można zapomnieć o najważniejszym. Za przyczepność odpowiada podeszwa. W tym przypadku to Contagrip® o perforowanym bieżniku, który zapewnia idealną trakcję w zróżnicowanym terenie o umiarkowanie technicznych trudnościach.

Właściwości:

  • lekkie i niezwykle sprawne w terenie buty górskie o niskim profilu,
  • cholewka z odpornego na wilgoć zamszu i materiału tekstylnego,
  • membrana GORE-TEX® Extended Comfort Footwear,
  • system dopasowania SensiFit™,
  • obuwie projektowane z myślą o kobiecej anatomii,
  • doskonała amortyzacja dzięki śródpodeszwie z pianką EVA,
  • ochronny panel na palcach i pięcie,
  • przyczepna podeszwa Contagrip® z przyczepnym bieżnikiem,
  • Gusseted Tongue – konstrukcja chroniąca przed dostawaniem się zabrudzeń.

Informacja prasowa Salomon

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0