HomeRynek outdoor

European Outdoor Summit 2017 – jeszcze można zarejestrować swój udział ze zniżką Early Bird

Pozostał już tylko tydzień – do końca lipca można skorzystać ze zniżki Earli Bird i zarezerwować swoje miejsca na European Outdoor Summit 2017. Wiadomo już też kim będą kluczowi mówcy na tegorocznym szczycie.

Chęć swojego udziału w szczycie European Outdoor Sumit 2017, odbywającym się 4-ego i 5-ego października we włoskim Trevisio, oraz rezerwację miejsc należy zgłosić na stronie www.europeanoutdoorsummit.com/index.php/book/ – do końca lipca jest jeszcze możliwość skorzystania ze zniżki.

Na temat samego szczytu pisaliśmy już wcześniej tutaj. Natomiast tym tygodniu organizatorzy European Outdoor Summit podali do informacji publicznej dwóch kluczowych mówców szczytu.

Główną prezentację podczas EOG 2017 przeprowadzi Susan Viscon – Senior VP of Merchandising & Private Brands w Recreational Equipment Inc (REI). REI to firma prowadzona na zasadach spółdzielni będąca jedną z największych sieci sklepów outdoorowych. Liczba członków liczy aktualnie ponad 16 milionów – co sprawia, że jest to największa spółdzielnia w USA. Susan posiada liczące ponad 20 lat doświadczenie w branży i niejednokrotnie współpracowała z największymi markami na świecie, promując nowoczesne rozwiązania i poszerzając ofertę skierowaną do członków REI.

Susan Viscon i Karin Kreider będą głównymi mówcami podczas tegorocznego European OPutdoor Summit (fot. EOG)

Natomiast Karin Kreider,  dyrektor ISEAL Alliance, poprowadzi prezentację na temat zrównoważonego rozwoju, wartości i standardów biznesowych niezbędnych do rozwoju dzisiejszego świata outdooru. Karin przedstawi korzyści, krótko i długo – terminowe, jakie płyną ze zrównoważonego podejścia do działań zarówno produkcyjnych jak i łańcucha dostaw, sprzedaży i finansowania. Karin Kreider będąca współzałożycielem i wieloletnim dyrektorem Rainforest Alliance posiada olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie.

EOG z nieskrywaną przyjemnością ogłosił również lokalizację dla tegorocznego Networking Evening. Wieczór, podczas którego delegaci będą mieli okazję zapoznać się ze sobą nawzajem, wymienić uwagi i spostrzeżenia oraz podyskutować na temat przyszłości branży, odbędzie się 4-ego października we wspaniałej winnicy Castello Di Roncade. Zbudowana w 1490 roku winnica o powierzchni 110 hektarów usytuowana jest malowniczo pomiędzy Trevisio i Wenecją, co ma pomóc stworzyć odpowiednią atmosferę do rozmów na zakończenie pierwszego dnia szczytu.

Więcej informacji na temat EOG 2017 znajduje się na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com

A dodatkowe informacje o lokalizacji Networking Evening można znaleźć na: www.castellodironcade.com/en

Michał Gurgul

Źródło: EOS

Relacja z zeszłorocznej edycji European Outdoor Summit w Barcelonie: European Outdoor Summit 2016, Barcelona, 29-30 września – Outdoor in evolution

***

Partnerem medialnym European Outdoor Summit jest 4outdoor Biznes

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0