HomePraca

Makanu poszukuje przedstawicieli handlowych

Makanu – firma działa na rynku od 1999 roku i jest obecnie wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim marek: Light My Fire, Sigg, Opinel, Forestia, McNett/Gearaid, Crewsaver, Yak, TBS, Dachstein, Eagle Creek, Roald Amundsen i Soto. W związku z sukcesywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowiska przedstawiciela handlowego.

  • Przedstawiciel handlowy ds. rynku B2B – Polska Północna
  • Przedstawiciel handlowy ds. rynku B2B – Polska Południowa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi. Głównym zadaniem będzie realizacja polityki sprzedażowej firmy, pozyskiwanie nowych partnerów oraz udział w targach krajowych i zagranicznych.

Jeżeli dobrze organizujesz swoją pracę, obsługujesz komputer i znasz pakiety biurowe (np.: Ms Office), znasz język angielski lub/i niemiecki na poziomie komunikatywnym oraz jesteś odpowiedzialny, systematyczny i dyspozycyjny to zapraszamy do nasz naszego teamu.

W zamian oferujemy ciekawą pracę, możliwość rozwoju, atrakcyjny system wynagradzania, pakiet socjalny i zatrudnienie na umowę o pracę; możliwość podjęcia współpracy z osobami niezależnymi (własna firma/działalność).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@makanu.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Przedstawiciel handlowy B2B”.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Informacja prasowa Makanu

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0