HomeRynek outdoor

Zbliża się otwarcie stacjonarnego Sklepu Górskiego w Krakowie

Już 04.12.2017 odbędzie się uroczyste otwarcie nowej placówki Sklepu Górskiego. To już trzeci sklep stacjonarny obok istniejących obiektów w Czeladzi i Hucisku w województwie śląskim. Kolejny sklep zostanie otwarty w Krakowie (ul. Krakusa 9). Sklep Górski w tym mieście będzie jednocześnie następnym salonem firmowym takich marek jak Bergans of Norway czy Kayland.

W dniu otwarcia na klientów Sklepu Górskiego czekają wyjątkowo korzystne oferty cenowe na cały asortyment, jednak gwoździem programu będzie spotkanie z legendą światowego wspinania w górach wysokich, Ryszardem Pawłowskim. Himalaista jest jednym z członków prestiżowego Bergans Teamu.

Ryszard Pawłowski

Oprócz Pawłowskiego, team reprezentują Andrzej Marcisz (wybitny wspinacz skałkowy i taternik), Paulina Janczar (utalentowana i utytułowana narciarka), Maja Rudka (wielki talent wspinania i polska nadzieja olimpijska, jedna z najbardziej utytułowanych wspinaczek młodego pokolenia w Polsce) oraz najmłodsza w Polsce blogerka górska OliwiaSięWspina.

Z tej okazji Sklep Górski organizuje na swoim profilu Facebook specjalny konkurs. Otóż 15 autorów najlepszego hasła reklamowego dla Sklepu Górskiego nagrodzonych zostanie wejściówką na godzinę (17:00) wyjątkowo atrakcyjnych cen na produkty marki Bergans of Norway oraz na spotkanie z Ryszardem Pawłowskim. Będzie można zdobyć książki z autografem himalaisty.

Sklep Górski

Organizatorzy zapraszają wszystkich na dzień atrakcyjnych cen od godziny 10:00 do godziny 20:00.

Więcej informacji na stronie sklepu oraz fanpage na Facebook.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Karol 5 lat ago

    Widziałem kilka sklepów outdoorowych w Europie, ale ten w Krakowie jest najładniejszy…