HomeNowości z rynku

Jack Wolfskin Polska po raz 8. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Do czołowych sponsorów licytacji charytatywnych na XIV Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy należy firma FAM – dystrybutor marki Jack Wolfskin w Polsce oraz właściciel sklepów turystycznych „Horyzont”, który od lat wspiera tę inicjatywę. W tym roku firma przekazała na licytację charytatywną WOŚP 42 produkty marki Jack Wolfskin o łącznej wartości 4 000 złotych.

Wśród przekazanego sprzętu wylicytować będzie można: 8 plecaków oraz znane i lubiane przez klientów akcesoria – kosmetyczki, portfele, saszetki. Przekazane modele zostały wybrane w taki sposób, aby zachęcić do licytacji zarówno stałych górskich bywalców, jak i początkujących podróżników ceniących funkcjonalność i uniwersalny wygląd sprzętu turystycznego. Cały dochód ze sprzedaży wystawionych przedmiotów przekazany zostanie na wsparcie fundacji WOŚP.

Karpacki Finał WOŚP w Tatrzańskich i Beskidzkich schroniskach PTTK łączy we wspólnym celu miłośników turystyki i gór.  W cały finałowy weekend w „grających” schroniskach odwiedzających przywitają charytatywne sklepiki oraz sobotnie licytacje, zaś w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki, wyciągi narciarskie oraz do podgórskich miejscowości.

Pomysłodawcą i organizatorem Karpackich Finałów WOŚP jest Kuba Terakowski, podróżnik i dziennikarz turystyczny (n.p.m., Rowertour, itp.). Na poprzednim Finale górscy wolontariusze zebrali 66 437 zł, a w dotychczasowych Karpackich Finałach WOŚP łącznie  przekazano ponad pół miliona złotych (591.543,00 zł).

Więcej informacji o zbiórce w górskim charakterze znaleźć można tu:

https://www.facebook.com/Karpackie.Finaly.Wielkiej.Orkiestry/

Informacja firmy FAM

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0