HomeImprezy outdoor

Columbia przedłuża sponsorowanie UTMB® Trail Running

Columbia Sportswear ogłasza przedłużenie współpracy pomiędzy marką Columbia a Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB®) o kolejne trzy lata.

Columbia przedłuża sponsorowanie UTMB® Trail Running (fot. Michel Cottin/UTMB/Agence Zoom)

Przedłużenie współpracy potwierdza silne zaangażowanie Columbii w trail running oraz bliskie relacje z UTMB®, najważniejszym na świecie świętem biegów górskich. Columbia pozostanie partnerem prezentującym UTMB® i oficjalnym dostawcą ubiorów i obuwia. Wszyscy biegacze otrzymają koszulkę uczestnika, a dla tych, którzy ukończą wyczerpujący bieg firma zaprojektuje i dostarczy kultową kamizelkę FINISZERA. Columbia ubierze również organizatorów, wolontariuszy oraz oficjalnych gości.

W ciągu minionych 16 lat UTMB® zyskało rozgłos daleko wykraczający poza bazę w Chamonix i stało się cenionym na całym świecie górskim wydarzeniem biegowym. UTMB® łączy społeczności z pasjonatami biegów górskich, prowadząc uczestników przez trzy kraje – Francję, Włochy i Szwajcarię – docierając do dziesiątek tysięcy lokalnych widzów oraz, dzięki transmisji internetowej na żywo, do milionów fanów na świecie.

Columbia przedłuża sponsorowanie UTMB® Trail Running (fot. materiał prasowy marki Columbia)

Zaangażowanie Columbii we współpracę z UTMB® w ciągu ostatnich czterech lat przyniosło wiele korzyści każdej ze stron. Wydarzenie będzie w dalszym ciągu miejscem pierwszej prezentacji i bazą do testów linii Columbia Montrail, w tym obuwia, odzieży i sprzętu do biegania w terenie, zaprojektowanego z myślą o amatorach i profesjonalistach w tej kategorii. W tegorocznym UMTB®, Columbia wystawiła zespół ponad 50 biegaczy Columbia Montrail z całego świata. W zespole tym znalazł się Marcin Świerc z Polski, tegoroczny zwycięzca biegu TDS®. Columbia deklaruje współpracę z tą elitarną grupą w czasie treningów i  zawodów, aby wykorzystać ich doświadczenia i uwagi dla zapewnienia najwyższej jakości produktów Columbia Montrail.

Joe Boyle, prezes Columbia Brand:

Partnerstwo Columbii z UTMB® odzwierciedla naszą wspólną misję łączenia ludzi aktywnych z ich pasjami. Zaangażowanie założycieli UTMB® – Catherine i Michel’a Poletti, a także całej społeczności UTMB jest niezwykle inspirujące i jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Elitarni biegacze są źródłem bezcennych informacji, dzięki którym możemy tworzyć coraz lepsze produkty.

Catherine i Michel Poletti, założyciele i dyrektorzy UTMB®:

Doceniamy zaufanie, jakim Columbia obdarzyła nas, odnawiając swoje zaangażowanie w UTMB®. Bliska współpraca, trwająca od 2015 roku, pozwoliła nam dzielić się wspólną pasją do outdooru, a konkretnie – do biegów górskich, z coraz większą liczbą pasjonatów. Dzięki wsparciu Columbii możemy stale udoskonalać UTMB®, pokazywać nasze zaangażowanie w wartości sportowe i okazywać szacunek wyjątkowej przyrodzie masywu Mont-Blanc. Przedłużenie partnerstwa oznacza pełne poparcie Columbii dla podjęcia nowych wyzwań i potwierdza, że UTMB® pozostanie globalnym świętem górskiego biegania, które łączy trzy kraje i fanów na całym świecie.

Columbia przedłuża sponsorowanie UTMB® Trail Running (fot. materiał prasowy marki Columbia)

***

Columbia, flagowa marka należąca do Columbia Sportswear Company z siedzibą w Portland w stanie Oregon, od 1938 roku tworzy innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla entuzjastów outdooru. Columbia stała się globalnym liderem dzięki przekształceniu zamiłowania do aktywności na świeżym powietrzu w technologie i trwałe produkty, które zapewniają komfort klientom przez cały rok, w każdych warunkach atmosferycznych. Więcej informacji można znaleźć na www.columbia.com.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0