HomeNowości z rynku

Zaprojektowana, by pokonywać duże odległości – Black Diamond Distance LT 1100 [sponsorowany]

W Black Diamond innowacja łączy się z doświadczeniem. Sprzęt BD doskonalony jest latami podczas skomplikowanych górskich misji. Przełamywanie słabości, raz za razem, i powrót do laboratorium. W ten sposób powstał Distance LT 1100 – lekka, niezwykle mocna latarka czołowa stworzona z myślą o długich misjach górskich.

Czołówka Black Diamond Distance LT 1100

We współpracy z profesjonalistami, takimi jak Hillary Gerardi, zespół BD zaprojektował lekką, ale niezwykle mocną latarkę czołową, która ma innowacyjną konstrukcję z minimalnym przegubem, zapewniającym niezrównaną stabilność i wysokowydajne oświetlenie podczas trudnych biegów górskich.

Zobacz jak Hillary Gerardi testowała nową czołówkę Distance LT 1100 w nocnej misji w Alpach:

Kluczowe cechy:

  • Moc 600 lumenów w trybie bazowym, za pomocą funkcji PowerTap moc zwiększa się do maksymalnego poziomu 1100 lumenów, w którym rozproszone emitowanie światła minimalizuje zniekształcenia
  • Stabilność – silnik głównego akumulatora pozostaje nieruchomy, podczas gdy soczewka oświetlenia obraca się, aby wyeliminować podskakiwanie
  • Zoptymalizowana żywotność baterii z rezerwą mocy, na bezpieczny powrót do domu. Ponad 4-godzinny czas świecenia przy mocy 600 lumenów. Czołówka automatycznie przyciemnia się w razie konieczności, aby zarządzać czasem pracy baterii.

Czołówka Black Diamond Distance LT 1100 (fot. Black Diamond)

Dowiedz się więcej tu: https://www.blackdiamondequipment.com/en_EU/innovation/distance-1100-lt-headlamp/
Produkt dostępny jest na: https://www.blackdiamondequipment.com/en_EU/product/distance-lt-1000-headlamp/

Już we wrześniu Distance LT 1100 będzie dostępny w specjalistycznych sklepach outdoorowych.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0