HomeLeksykon Polskich Marek

Leksykon Polskich Marek: IURA

Marka powstała w 2015 roku, w odpowiedzi na brak produktów treningowych na rynku, które spełniałyby potrzeby założycieli, którzy są wspinaczami. Marka zaczęła od serii mobilnych chwytotablic, które okazały się sukcesem, jeśli chodzi o potrzeby wspinaczy. Z biegiem czasu poszerzyli ofertę o różne warianty chwytotablic, trenażerów do treningu całego ciała oraz inne akcesoria wspinaczkowe, takie jak worek na buty.

IURA – Duo (fot. IURA)

Od początku produkty były projektowane i wykonywane własnoręcznie w Polsce. Założyciele pokreślają, że IURA zbudowali od zera, mając na początku jedynie wizję i dużo samozaparcia. Na szczęście to wystarczyło, aby mimo trudności znaleźć swoje miejsce na rynku.

IURA – Mini (fot. IURA)

IURA – XL (fot. IURA)

IURA – WarmUp (fot. IURA)


Profil firmy

Marka: IURA

Strona www: iura.pl

Adres e-mail: info@iura.pl

Podstawowe produkty: Przyrządy treningowe oraz akcesoria dla wspinaczy takie jak chwytotablice, mobilne chwytotablice, worki na buty wspinaczkowe.

Główna siedziba firmy: Warszawa

Lokalizacja produkcji: Warszawa

Główny rynek zbytu: Polska

Zagraniczne rynki zbytu: Unia Europejska

Liczba zatrudnionych pracowników: 2

Charakterystyka produktów: IURA oferuję serię różnorodnych produktów, głównie trenażerów do treningu i rozgrzewki, skierowanych do wspinaczy. Mają one pomóc w osiąganiu lepszych wyników wspinaczkowych oraz zapobiegać potencjalnym kontuzjom poprzez wzmacnianie i rozgrzewkę palców i ciała.

IURA – XL

IURA – WarmUp

IURA – Mini

IURA – Duo

***

Komentarz właściciela – Cezary Nowiński:

Głównym celem, jaki nam przyświecał, było stworzenie przemyślanych i dobrze zaprojektowanych produktów. Zależy nam, aby nasze produkty były trwałe, ergonomiczne, rozwiązywały istniejące problemy i zaspokajały potrzeby wspinaczy w najlepszy możliwy sposób, a przy tym były estetyczne.

W najbliższym czasie planujemy uzupełnić oraz poszerzyć naszą ofertę o kolejne produkty, w tym drewniane chwyty. Do każdego produktu będziemy stosować naszą filozofię dobrego designu. Nasze produkty kierujemy do każdego wspinacza, oferując dobrze wykonane wyroby, które ułatwiają życie i są bezproblemowe w użytkowaniu. Będziemy również dokładać starań, aby zawsze tak było. Napływające do nas pozytywne opinie z Polski oraz zagranicy napędzają nas do dalszej pracy i upewniają, że obraliśmy dobry kierunek.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0