HomeLudzie branży outdoor

Asia Adamska, Ola Bieniek – Bivak Outdoor, #KobietyOutdooru

W cyklu #KobietyOutdooru prezentujemy polskie marki outdoorowe prowadzone przez kobiety. Niektóre z nich kształtują kierunki i trendy w polskim outdoorze od prawie 30 lat. Tworzą i rozwijają społeczności aktywnych kobiet – wspinaczek, narciarek, podróżniczek i joginek. Łączy ich pasja do odkrywania, podróżowania i chęć spędzania czasu blisko natury, najlepiej w górach i w lesie. Oto Asia Adamska i Ola Bieniek – założycielki marki Bivak Outdoor.

Asia Adamska i Ola Bieniek – Bivak Outdoor (fot. arch. Bivak Outdoor)

Ola – pasjonatka jazdy szosą, Asia – miłośniczka wspinaczki górskiej. To założycielki marki Bivak Outdoor, która powstała podczas ich wspólnej podróży po Islandii. Brakowało im ciepłych i funkcjonalnych ubrań, dlatego zaczęły planować i projektować. Wszystkie produkty szyte są w Polsce w duchu slow fashion. Projektują ponadczasowo, tak aby biwakowe ubrania i dodatki zostały z posiadaczami jak najdłużej. Od pierwszych pomysłów minęło już sześć lat, a od trzech udaje im się nieprzerwanie rozwijać markę.

Czym jest dla was outdoor?

To sufit gwiazd. Turystyczna, gazowa kuchenka. Dobra atmosfera. To nieodłączny styl życia, który staramy się praktykować, mimo mieszkania w dużym mieście. Zaspokaja naszą potrzebę bliskości, obcowania z naturą.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0