HomeLudzie branży outdoor

Jagoda Schäpper, Paulina Niedzielska – JOYINME, #KobietyOutdooru

W cyklu #KobietyOutdooru prezentujemy polskie marki outdoorowe prowadzone przez kobiety. Niektóre z nich kształtują kierunki i trendy w polskim outdoorze od prawie 30 lat. Tworzą i rozwijają społeczności aktywnych kobiet – wspinaczek, narciarek, podróżniczek i joginek. Łączy ich pasja do odkrywania, podróżowania i chęć spędzania czasu blisko natury, najlepiej w górach i w lesie. Tym razem przedstawiamy Jagodę Schäpper i Paulinę Niedzielską, założycielki marki JOYINME.

Jagoda Schäpper, Paulina Niedzielska - JOYINME

Jagoda Schäpper, Paulina Niedzielska – JOYINME

Zanim postawiły na własny biznes, dojrzewały w świecie globalnych, kobiecych firm. Dziś ich firma jest kwintesencją jogi i mindfulness, zachęca do czerpania radości zarówno podczas ćwiczeń na macie, jak i poza nią, w codziennym życiu. Marka ta łączy dwa światy: Polskę, gdzie znajduje się siedziba firmy i gdzie mieszka Paulina, oraz wyspę Bali, na której żyje Jagoda. Inspiracje z Bali przekładają się na kolekcje, które emanują barwami i wzorami natury. Na polskim rynku JOYINME buduje społeczność jogową. Paulina odgrywa tu kluczową rolę, nawiązując kontakty i organizując wydarzenia promujące jogę oraz prowadząc butik i Pop up studio JOYINME w Warszawie.

Czym jest dla WAS outdoor? 

To sposób nie tylko na aktywność fizyczną, ale także sposób na odprężenie i połączenie z naturą. To możliwość eksploracji otaczającego świata, odkrywania nowych miejsc i doświadczeń na świeżym powietrzu. Outdoor pozwala nam oderwać się od codziennych zmartwień i zanurzyć się w prostocie i pięknie natury. To także szansa na spędzenie czasu z bliskimi, budowanie relacji i gromadzenie niezapomnianych wspomnień. Joga stanowi integralną część outdooru, ponieważ można ją praktykować na powietrzu, na plaży, czerpiąc energię z otaczającego krajobrazu i odgłosów przyrody. Jest to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale także praktyka mindfulness, która pozwala głębiej zanurzyć się w tu i teraz, cieszyć się chwilą obecności. Wreszcie – outdoor to również okazja do samorozwoju i zdobywania nowych umiejętności, stawianie sobie wyzwań i przekraczanie własnych granic.

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0