Home

Adventure Racing Cup – Exploris już wkrótce

Po Wertepach, które na początku kwietnia zapoczątkowały tegoroczną edycję Adventure Racing Cup, czeka nas druga odsłona pod nazwą Eksploris. Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają 2-4 maja do Zakopanego.

ARC logo

Zespół wbiegający na metę w Skokach koło Poznania 6 kwietnia w niedzielę o 7 rano zamknął rywalizację na 120 kilometrowej trasie Profi i 45 kilometrowej trasie Open. Tym samym pierwsza edycja Adventure Racing Cup – Wertepy, organizowana przez HKS Hades, została zakończona z rzadko w rajdach spotykanym wynikiem – zawody ukończyły wszystkie z 52 startujących zespołów!

Adventure Racing Cup, Wertepy Wertepy (fot. M. Strojny)

Już za tydzień zapraszamy na drugą edycję ARCup – Eksploris Race w długi majowy weekend w Zakopanem. Przygotowaliśmy dla Was 9 km bieg z cyklu Salomon Trail Running u podnóża Tatr oraz tradycyjnie dwie trasy. Zawodnicy kategorii Profi będą mieli do pokonania ok. 45 km MTB, 13 km trekkingu, 12 km biegu na orientację oraz 8 km na rolkach. Szczegółów zadania specjalnego na razie nie zdradzamy.

Na 40 km trasie Open etapy będą podzielone na 25 km rower, 10 km trekking, 5 km bieg na orientację oraz zadanie specjalne. Start Salomon Trail Running odbędzie się w piątek 2 maja o godzinie 16:00, a dalszej części rajdu w sobotę o 8:00 rano. Limit czasu dla obu kategorii wyniesie 13 godzin.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o zawodach na stronie www.trailrunning.pl

Organizatorzy ARCup i Salomon Trail Running 2008

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0