HomeRynek outdoorSklepy outdoorowe

Oberalp Polska nie zwalnia tempa – nowe sklep Salewa we Wrocławiu i Częstochowie

Oberalp Polska odważnie wkracza w sezon Jesień-Zima 2023/24 otwierając we wrześniu kolejne dwa sklepy firmowe marki Salewa. Teraz bogatą ofertę południowotyrolskiego producenta najwyższej jakości odzieży, obuwia i sprzętu górskiego osobiście będą mogli poznać także wrocławianie i częstochowianie.

Otwarcie Salewa Store w centrum handlowym Wroclavia, Wrocław, 2 września (fot. Ewa Janiec)

Po Zakopanem, Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu Oberalp Polska dodaje kolejne dwa duże miasta na mapie salonów firmowych marki SALEWA. Ten we Wrocławiu swoje podwoje otworzył 2 września w centrum handlowym Wroclavia. Częstochowian marka zaprasza natomiast już 9 września do Galerii Jurajskiej. Oba sklepy powstały we współpracy z nowym partnerem biznesowym Oberalp Polska, firmą Sportroom.

Otwarcie Salewa Store w centrum handlowym Wroclavia, Wrocław, 2 września (fot. Ewa Janiec)

Jak mówi Jarosław Daniel, dyrektor Oberalp Polska:

Lokalizacje naszych nowych salonów firmowych są dość oczywiste. Zarówno okolice Częstochowy, jak i Wrocławia obfitują w malownicze szlaki, atrakcje turystyczne i rejony wspinaczkowe, sprzyjając w ten sposób entuzjastom sportów górskich i szeroko pojętego outdooru. Stolicę Dolnego Śląska mieliśmy zresztą w planach już od dłuższego czasu. W końcu udało się ten projekt zrealizować i to w miejscu, które doskonale pasuje do charakteru premium marki Salewa. Z obu lokalizacji jesteśmy bardzo dumni, tym bardziej, że są to kolejne sklepy, które otwieramy w postpandemicznych realiach. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje jednak, jak ważna w przypadku marek premium jest obecność stacjonarna i bezpośredni kontakt z klientem końcowym. Rozumiemy, że oferując najwyższej klasy specjalistyczne produkty zobowiązani jesteśmy także do zapewnienia profesjonalnego doradztwa.

Sobotniemu, 9 września, otwarciu w częstochowskiej Galerii Jurajskiej towarzyszyć będą specjalne promocje, ale też loteria, której finał o 19:00 na platformach społecznościowych sklepu. Marka przewidziała także niespodzianki dla najmłodszych i specjalne upominki do zakupów powyżej 600 złotych.

Otwarcie Salewa Store w centrum handlowym Wroclavia, Wrocław, 2 września (fot. Ewa Janiec)

A tak do nowych sklepów zaprasza Sales Manager marki Salewa Łukasz Śleziński:

Zimowa aura i teren górski to dla organizmu szczególnie wymagające połączenie. Wyposażając się w najwyższej klasy sprzęt oraz kompletując system odzieży adekwatny do aktywności i warunków robimy krok w stronę bezpieczeństwa swojego i innych. Oferta marki Salewa to wachlarz niezawodnych produktów do użytku w górach: od odzieży i akcesoriów, przez obuwie i sprzęt turystyczny, po specjalistyczny hardware. Wszystko opracowywane w oparciu o zaawansowane technologie, ale także z poszanowaniem środowiska naturalnego. Cieszymy się, że od września mieszkańcy dwóch kolejnych polskich miast będą mogli osobiście poznać nasze kolekcje. W nowych sklepach o powierzchni blisko 90 m2 we Wrocławiu i 116 m2 w Częstochowie na pasjonatów gór czeka bogaty asortyment oraz fantastyczni, kompetentni sprzedawcy.

SALEWA Store Wrocław
Centrum handlowe Wroclavia
ul. Sucha 1, Wrocław / poziom I
Znajdziesz nas w sąsiedztwie marek Adidas, Columbia, Sizeer.
Facebook: @SalewaStoreWroclaw / Instagram: @salewastorewroclaw

SALEWA Store Częstochowa
Galeria Jurajska
Aleja Wojska Polskiego 207, Częstochowa / poziom I lokal
Znajdziesz nas w sąsiedztwie marek Adidas i Sizeer.
Facebook: @SalewaStoreCzestochowa / Instagram: @salewastoreczestochowa

Pełna lista salonów firmowych Salewa w Polsce dostępna na: salewa.com/StoreLocator.

Informacja prasowa Oberalp Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0