HomeRynek outdoor

Już za miesiąc Kielce staną się sportową stolicą Polski

Najnowocześniejszy sprzęt, moda sportowa i najnowsze światowe rozwiązania technologiczne poprawiające kondycję fizyczną zaprezentowane zostaną w halach Targów Kielce. 22 sierpnia rozpoczynają się trzydniowe targi Kielce SPORT-LATO 2008 oraz po raz pierwszy specjalny Salon Fitness, Wellness & SPA.

Targi Kielce, logo

Akcesoria i ubrania sportowe, sprzęt do gier zespołowych m.in. siatkówki, koszykówki, hokeja, a nawet rugby, a ponadto pełny wachlarz sprzętu i akcesoriów potrzebnych do spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody. To tylko niektóre rzeczy, jakie będzie można zobaczyć podczas organizowanych w Kielcach po raz drugi Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-LATO.

Targi adresowane są do przedstawicieli branży sportowej oraz do miłośników aktywnego wypoczynku. Podczas wystawy na naszych gości czekać będzie przede wszystkim najnowocześniejszy i najmodniejszy sprzęt, którego linia prezentowana będzie na przyszły sezon. Tutaj można będzie zapoznać się z rynkowymi nowościami począwszy od sportów rowerowych, poprzez wspinaczkę, gry zespołowe, aż po gimnastykę artystyczną.

Targi Kielce, modele letnie

Cały pawilon poświęcony będzie także branży outdoorowej. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców i zwiedzających podczas tej edycji, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Jako integralna część wystawy od 22 do 24 sierpnia w halach Targów Kielce odbędzie się także Salon Fitness, Wellness & SPA. Ten rodzaj aktywnego wypoczynku zdobywa coraz więcej zwolenników, co powoduje z kolei, że branża bardzo dynamicznie się rozwija. Dlatego na targach nie zabraknie salonów SPA, klubów fitness, hoteli i siłowni.

Salon Fitness zawsze znajdował się w zakresie branżowym naszej wystawy, ale ze względu na rosnące zainteresowanie właśnie tą branżą, postanowiliśmy go bardziej wyeksponować – mówi Grzegorz Figarski – menadżer wystawy. Hale wystawiennicze wypełnione będą zatem najnowocześniejszym sprzętem niezbędnym do uprawiania niemal każdej dyscypliny sportu, w siłowniach czy gabinetach odnowy biologicznej. Na stoiskach każdy znajdzie coś dla siebie – nie zabraknie dużej liczby gadżetów i akcesoriów, takich jak: okulary, lornetki czy mapy, kaski, turystyczne naczynia, systemy GPS, wyposażenie ratownictwa górskiego, ochraniacze, liczniki kilometrów, komputery rowerowe oraz stroje na każde warunki atmosferyczne. Jednym słowem KIELCE SPORT – LATO to największa impreza branżowa na polskim rynku targowym.

Atrakcją targów będzie z pewnością pokaz mody, podczas którego zapoznać będzie się można z najnowszymi trendami i kolekcjami LATO 2009, a także ścianka wspinaczkowa, na której wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił. Specjalnie dla naszych gości powstanie także kort do gry w speedmintona, który jest kombinacją badmintona i tenisa. Mimo, że to jeszcze mało znana w Polsce dyscyplina, to zdobyła już uznanie na całym świecie. Gra stała się jedną z ulubionych m.in. mistrzyni tenisa, Marii Szarapowej.

www.targikielce.pl

Leszek Zajęcki
Specjalista ds. Promocji
Targi Kielce Sp. z o.o.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 16 lat ago

    … a kiermasz?. szkoda, że nie zamieszczono w tym artykule informacji o kiermaszu. wydaję się, iż jest to ciekawa propozycja dla odwiedzających tym bardziej, że odbywa się po raz pierwszy.
    pozdrawiam