Home

Nowe rozwiązanie NanoShield w odzieży BERGSON

Na zbliżającą się jesień, producent odzieży i sprzętu outdoor, firma BERGSON szczególnie poleca nowe modele kurtek Kakadu, wykonanych z materiału zaimpregnowanego innowacyjną metodą NanoShield.

Metoda ta polega na zabezpieczaniu poszczególnych cząsteczek materiału, przez co, w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów impregnacji, włókna nie ulegają zniszczeniu. W efekcie tkanina znacznie dłużej zachowuje pierwotne właściwości: materiał zdecydowanie lepiej oddycha oraz jest bardziej odporny na wilgoć i brud. Dodatkowym atutem innowacyjnej impregnacji jest delikatna struktura tkaniny, która powoduje, że jest ona przyjemna w dotyku.

Bergson, KakaduBergson, kurtka Kakadu

Linia produktów NanoShield to odzież miejska. Świetnie nadaje się również dla osób wyjeżdżających na krótkie wyprawy za miasto. Od momentu wprowadzenia na rynek, cieszy się dużym zainteresowaniem.

Modele kurtek Kakadu można kupić zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej (taliowanej). Posiadają 3 kieszenie zewnętrzne, kieszeń w rękawie, zintegrowany kaptur z daszkiem, dodatkowo regulowany ściągaczami Velcro TM. Kurtka Kakadu dostępna jest w sieci sklepów BERGSON, w cenie 269 zł.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0