Home

Czas zimowy – trzymaj formę!

Stawiaj na aktywny tryb życia nawet, gdy za oknami pochmurne niebo! Pomoże Ci w tym nowy Timex Ironman Triathlon 50 Lap!

Warszawa, październik 2008 – Nowe zegarki z kolekcji Timex Ironman Triathlon 50 Lap spodobają się osobom lubiącym sport i chcącym zachować dobrą formę także w okresie zimowym. Zegarki mają wiele przydatnych i ciekawych funkcji, które pomagają dbać o kondycję w każdej porze roku. 

Timex Ironman Triathlon 50 Lap, zegarkiTimex Ironman Triathlon 50 Lap

Zegarki zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić ich właścicielom jak największy komfort użytkowania. Wyraźny wyświetlacz ułatwia szybkie odczytanie godziny, bez potrzeby przerywania treningu, czy zaburzania rytmu ćwiczeń. Ergonomiczny kształt i gumowy pasek sprawiają, że zegarek mocno i pewnie trzyma się na nadgarstku.

Dla każdego sportowca, zarówno początkującego, jak i profesjonalisty, bardzo ważną cechą jest wygoda użytkowania sprzętu np. funkcjonalne rozmieszczenie przycisków – mówi Rafał Wójcik, utytułowany biegacz – Zegarki Timex spełniają te warunki, a oprócz tego atrakcyjnie wyglądają, co również jest istotne, gdyż każdy lubi otaczać się ładnymi przedmiotami – dodaje długodystansowiec.

Wszystkie modele Timex Ironman wyposażone są w niezbędny dla osób aktywnych stoper. Funkcja LAP (czyli okrążenie) pozwala sprawdzić czas pokonania założonego dystansu, a następnie ponownie uruchamia odliczanie. Funkcja SPLIT (tzw. międzyczas) daje możliwość sprawdzenia odmierzanego przez stoper czasu w dowolnym momencie. Zegarki mają również timer z 2 trybami licznik oraz pamięć okrążeń.

Interesującą propozycją jest możliwość ustawienia dwóch niezależnych stref czasowych np. godziny w Warszawie i Nowym Jorku. Ta funkcja pozwala równolegle śledzić czas w różnych miejscach globu, np. tam, gdzie przebywa bliska osoba.

Timex Ironman Triathlon 50 Lap, zegarekTimex Ironman Triathlon 50 Lap

Coraz krótsze dni nie są przeszkodą w posługiwaniu się zegarkiem podczas aktywności na świeżym powietrzu. Pozwala na to podświetlenie Indiglo, które umożliwia odczytanie godziny w warunkach pogorszonej widoczności oraz w całkowitych ciemnościach i tryb NIGHT-MODE, po którego włączeniu wciśnięcie dowolnego przycisku zegarka spowoduje podświetlenie tarczy na 3 sekundy. Ponadto zegarki są wodoszczelne w klasie do 100 m, więc sprawdzą się także podczas deszczowej pogody czy zabaw na śniegu.

Nowoczesne wzornictwo i kształt spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gustów. Kolekcja obejmuje pięć modeli męskich i pięć damskich o różnorodnej, bogatej kolorystyce. Każdy może znaleźć zegarek, który odpowiada jego temperamentowi.

Cena wszystkich modeli to 199 zł. Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl.

źródło: www.timex24.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0